İpucu: Uyanın artık şu peri masallarından - Sayfa 8 - R10.net
 • 09-08-2010, 19:46:22
  #64
  Bu konuyu okuduğumdan buyana, bende merak uyandıran şey konudaki ipucu nedir. ?

  " Ne yapmak gerek?
  1-) KESİNLİKLE! İngilizce öğrenin
  2-) Yabancı forumları sık sık ziyaret edin (BHW mesela)
  3-) SEOCUYUM diyenlerden uzak durun. (Gerçekten işini bilen bir adam ne kendine SEOCUYUM der nede 5-10 liraya iş yapar.) "

  Bu kısımmı yoksa ;

  "Para harcayın ki para gelsin
  Xrumer, Market Samurai, Scrapebox, Senuke v.s gibi programları araştırın ne işe yarar öğrenin ve sizin işinize yarayacak en iyi programları satın alın.

  Örneğin benim favori programım Xrumer; Binlerce foruma otomatik kayıt olur, güvenlik kodunu aşar, hatta ve hatta mail onayı isterse kendisi maile girer ve onaylar sonra tanıtım yazısını yazar. Bu programın bedeli 527$! Yaptığı iş PAHA BİÇİLEMEZ."

  Bu kısımmı ?

  Yoksa vs vs vs ?
 • 09-08-2010, 19:47:31
  #65
  Bu tarz konuları her okuduğumda Bülent Ersoy gibi vinç işine girmeyi düşünüyorum
  Yaşam tahterevalliye binmek gibi. Bir ucunda ümit, diğer ucunda hayal kırıklığı.
 • 09-08-2010, 19:53:02
  #66
  MrHades adlı üyeden alıntı
  Bakın ilk postumu okuduğunuzda benim öyle kelimelerle uğraşmadığımı anlamanız gerek. Benim uğraştığım kelimeler "NİŞ" kelimeler. Bunları burda sayamam okadar çok ki
  Benimde kastığım çok fazla niş var.Öyle kelimelerle ugraşmadıgınızı anladım zaten.Siz beni yanlış anlamışsınız niş lerden bir örnek istemiştim.
 • 09-08-2010, 19:54:06
  #67
  Adam ipucu vermiş merak edip uygulayıp kazanmak isteyen adamla detaylı iletişime geçer.
  Paylaşımındaki bazı yerler kimine doğru kimine yanlış kesin olan bir şey var ki konuyu adam bin pişman olmuş.

  Babamla işe gittiğimizde bir şeye karıştığımda bir mekana iki usta fazla gelir oğlum işler karışır. R10 da usta dolu olduğu için sürekli tartışma oluyor.Ama nasıl tartışma Allah biliyor. Olay bilmek değil gövde gösterisi oluyor. Olay babamın sözüne dönüyor. Tartışmak iyidir doğruyu ortaya çıkarır. Ama size sorarım bu konuda tartışıcak ne var.
  Artık bir şey bilen bildiğini paylaşmaya korkuyor.
  Kedisinekligi.org
 • 09-08-2010, 19:54:50
  #68
  Internette Her Yazan Yazı Doğru Degildir Bende Bunu Söyleyeyım Sana MrHades , Kimi İnsan Vardır Ben Biliyorum Neden Paylaşayım Der Kimi İnsan Vardır Az Bucuk Kıytırık Bişeyler Söyler Anlatır Yazılarında Birazda Netten Para Kazanma Muhabbeti Kişiye Bağlı. Yani Bu İşlerle Ugraşacak Kişiye. Yok Ahmetin Sitesi Onu Yazıyor Yok Mehmetin Sitesi Böyle Yok Şu Programı Kullanın vs İşler Boşa Geçen Zaman Kaybıdır. Bir İşte Fazla Bilgin Yoksa O İşede Girmeyeceksin Bildigin Birşeyle Ugraşıcaksın. Sen Demişsin , ***** vs Diye Sen Piyasada Adultta Dönen Paranın Ne Kadar Yüksek Oldugunu Biliyormusun ? Yada Kazanabilinecek Miktarı ? Senin O Falan Fisman Dedigin Muhabbet İşi Bilmeyen İnsanlar İçin Geçerli Herkez ***** Açar Ama 4 5 Ay Sonra Kapatır Çünkü İşi Bilmiyorsan İşede Atlamayacaksın. Herneyse Demek Istedıgım Bu. Kötü Niyetle Yazmadım Diyecegim Internette Her Yazan Makaleyi Doğru Sanmayın veya Sizi Doğru Yola Götürmez.
  Nasıl yaşamam gerektiğini anlamaya başladığımda, nasıl ölmekte olduğumu gördüm.
 • 09-08-2010, 19:57:51
  #69
  Ben takıldım kaldım orada seo analizci arkadaşa, bir insanın ingilizce bilmesi projelerini ingilizce üretmesi onu ingilizce forumlarda yazmasını mı gerektirir?

  Hadi diyelim yazdı. Neden kendi yaptığı işleri gözler önüne sersin ki? Burada işler derken tabi analiz filan kastetmiyorum, şu kelimede şu sayfa bu kelimede bu sırada değil.

  Başarılı olmanın ölçütü yabancı forumlarda yazdığın şeyler değildir, bu pastadan en büyük payı alanlar 3-4 ayda bir forumlara yazan insanlar. Çalışmadan olmaz, olmuyor.

  Neyi nerden takip edeceğini, neyi kimle konuşuacağını iyi bilmek lazım. Neden yaptığı işleri herkesin gözleri önünde, senin gözlerin önünde yapsın ki bu arkadaş? İlla da sormuşsun hangi yabancı forumlarında hangi isimle takılıyorsun diye, komik doğrusu.

  Mesaj sahibini tanımıyorum ilk defa bu yazıda gördüm kendisini, bilgili biri olduğunu düşünüyorum. Xrumer'a o parayı vermek için de internetten pazarlama konusunda bellli olgunluğa ulaşmak lazım, eğer gözünüz yemiyorsa, neye niye link building çalışması yapacağınızı bilmiyorsanız önce onu bulun derim ben soran arkadaşlara.
 • 09-08-2010, 20:03:42
  #70
  Tanıtım için o kadar paraya gerek yok. Bunun yerine kaliteli site açmaya ugrasırız tanıtım yapmayız tanıtım yaparlar hemde elle =)
  Yağma yağmur sağanak, Bu sağanak için yok sığınak.
 • 09-08-2010, 20:04:30
  #71
  mechulsun adlı üyeden alıntı
  Tanıtım için o kadar paraya gerek yok. Bunun yerine kaliteli site açmaya ugrasırız tanıtım yapmayız tanırım yaparlar hemde elle =)
  işte en doğru cevap.
  Kedisinekligi.org
 • 09-08-2010, 20:06:08
  #72
  mechulsun adlı üyeden alıntı
  Tanıtım için o kadar paraya gerek yok. Bunun yerine kaliteli site açmaya ugrasırız tanıtım yapmayız tanırım yaparlar hemde elle =)
  evet mesela ben tanıtım yapıyorum
  SEO Expert