İmletör final - Otomatik imleme programı - R10.net
 • 27-07-2010, 20:10:00
  #1
  Merhabalar arkadaşlar imletör programı bitti. Bazı arkadaşların acele istekleri üzerine güncelleme

  eklentisini yapmadan sunuyorum. Güncelleme 1 yıl boyunca her 3 aylık periyotta bir satın alan kişilere ücretsiz olarak mail adreslerine gönderilecektir.

  Programı biraz tanıyalım.


  Video için tıklayınız.

  En popüler imleme sitelerine 1 tık ile kolayca içerik eklemenizi sağlar. İçeriklerinizi otomatik olarak ekler. Bazı siteler captcha soracaktır. Size ayrı bir kutu içerisinde çıkarır siz captcha kodunu girip ok dedikten sonra, o otomatik olarak içeriklerinizi eklemeye devam eder.

  Programın çalışması için gerekli ekler:
  Link bulucu programının çalışması için ek özellikler gereklidir. Bazı işletim sistemlerinde hazır

  kurulu olan ama bazı XP vb eski sürümleri kullanan service pack 2 yüklenmemiş bilgisayarlarda kurulu

  olması gereken dosyalar aşağıda listelenmiştir.


  1 - Microsoft .NET Framework 4 (Link Bulucu programının çalışması için mutlak lazım, kurulu olmadığı

  takdirde program hata verip açılmayacaktır.)

  Microsoft .NET Framework 4'ü indirmek için tıklayınız.

  İndirip yükledikten sonra sistemi restart yapıp yeniden başlatınız.

  2 - Link bulucu internet explorer 8 ile uyumludur. Mutlaka bu programı yüklemelisiniz. Eğer yüklü değilse aşağıdaki linke tıklayıp indiriniz.

  İnternet explorer 8'i indirmek için tıklayınız.
  İşletim sisteminizi seçip, indirip yükledikten sonra sistemi restart yapıp yeniden başlatınız.
  3 - Üstteki eklentileri kurduktan sonra, Programı yönetici olarak çalıştırmanız gerekmektedir. Program kurulumdan sonra masaüstüne gelen kısayol iconuna sağ tuşla tıklayıp,"ÖZELLİKLER"e tıklayınız. Daha sonra "UYUMLULUK"a tıkladıktan sonra alttaki " BU PROGRAMI YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR" a tıklayıp ok deyip çıkınız artık program sorunsuz olarak açılıcaktır. Üstekilerde biri eksik olursa program çalışmayacaktır.

  PROGRAMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  1 - Programı ilk açtığınızda İmleme iconlarının yanındaki işaret kutularının pasif olduğunu göreceksiniz. Pasif olan kutunun yanındaki imleme sitesi çalışmaz bunun sebebi imleme sitesine ait kullanıcı adı ve şifrenin tanımlanmamış olmasıdır. Kullanıcı adı ve şifreleri tanımlamak için "ŞİFRELER"e tıklayınız. Açılan pencerede imleme yapmak istediğiniz sitelerdeki kullanıcı adı ve şifrelerinizi girip " ŞİFRELERİ KAYDET " e tıklayınız. Daha sonra programı kapatıp tekrar açınız. Artık kullanıcı adı ve şifrelerini girdiğiniz imleme sitelerinin yanındaki kutuların aktif olduğunu göreceksiniz artık imleme işlemini yapabilirsiniz. Bu arada şifrelerinizi C:\sifreler.txt olarak kayıt edilecektir.

  2- "ŞİFRELER" bölümündeki kullanıcı adı ver şifrelerinizi küçük harfle giriniz. Büyük harf kullanmayınız.

  3- "ŞİFRELER" Bölümündeki blinklist, slashdot ve delicious bölümlerini boş bırakabilirsiniz. Delicious sitesine bağlanmak için yahoo şifresi yeterli olucaktır. Yahoo şifrenizi tanımladıysanız otomatik olarak delicious'a içerik eklerken yahoo şifresini kullanacaktır. Slashdot'a misafir olarak içerik yollayacağımız için onada şifre gerekli değildir.

  4-Facebook gruplara ekleme yapabilmeniz için "ŞİFRELER"Bölümüne grup id kodunuzu yazmanız gereklidir.

  Örnek : Grup Id kodunuz şudur.

  http://www.facebook.com/home.php?#!/...24814080872035 adresindeki facebook grubunun id'si 124814080872035 dır. Şifreler bölümündeki Facegrup karşısındaki alana 124814080872035 yazmanız yeterli
  olucaktır.

  5- Facebook grup ekleme yapmadan önce mutlaka Facebook'a bir içerik eklemiş olunuz. İlk facebook'a girişteki şifre girişi Facebook'tan yapılmaktadır. 1 kere facebook girişi yaptıktan sonra isterseniz tek tek Facegrup'ı çalıştırıp ekleme yaptırabilirsiniz.

  6- Captcha kodlarını yanlış girmeyiniz. Eğer girerseniz, sadece yanlış girdiğiniz imleme sitesini tekrardan çalıştırınız ve captcha'yı eksiksiz girip eklemenize devam ediniz.

  İMLEME SİTELERİNİN PROGRAMIN İŞLEYİŞİNDE ETKİLERİ

  İmleme sitelerinin bazı durumlarda programın işleyişine zıt etki yapabilmesi olağandır. Siteleri incelediğim kadarı ile programda yaratabileceği geçici sorunlar ve artıları şunlar olabilir.

  Tusul : Çok hızlı ve sağlam bir site kapanmadığı sürece kolay kolay içeriklerinizi eklerken sorun çıkartmaz.

  Oyyla : Eskiden çok yavaştı sunucu değiştirdiler sanırım bugünlerde Hızlı erişim sağlanabiliyor. Bazen yavaşlamalar olabiliyor. İçerik eklerken sitede bir sorun olmadığı sürece sorunsuz ekler.

  Mynet.com: oldukça hızlı, sadece eklediğimiz içerikleri onay aşamasından geçiriyor. İmletör ekleme yaptıktan 5 ila 15dk sonra kontrol edip linklerinizi görebilirsiniz.

  Digg.com: Popüler imleme sitelerinden burayıda imletör ile sorunuz geçebilirsiniz.

  Reddit.com : Oldukça popüler imleme sitelerinden biri, captcha'ı girip rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz. İmletör'ün test aşamalarında, sunucu sorunu yaşadıklarını pek görmedim.

  Mister-wong : Burayada sorunsuz ekleme yapabilirsiniz. Bazen sunucularında yavaşlama oluyor ama genelde hızlı bir site. İçeriklerinizi ekledikten sonra resmini çektiği için, imletör içeriği ekledikten 3 ila 5 dakika sonra bookmark'larınız arasında içeriğinizi görebilirsiniz.

  Stumbleupon: sorunsuz ekler.

  Twitter: İmletör genelde sorunsuz eklemektedir. fakat bazen sistemlerindeki yoğunlukta olabilir. Bir süre sonra tekrar deneyiniz gibi bir ibare ile karşılaştım. Bazen ekleme yaparken bu noktada sorun yaratabilir. İmletör kaynaklı değil site ile ilgili bir durumdur. Ama % 99 eklediğine şahit olacaksınzı.

  Diigo.com : Kaliteli Bookmark sitelerinden burayada sorunsuz ekleyebilirsiniz. Test aşamalarında fark ettiğim bir şey bazen sisteminde sorunlar olabiliyor ve eklediğiniz 20 içerikten 2 tanesini eklenmemiş gösterebiliyor veya eklediğiniz içeriği 5 10 dk sonra eklenmiş gösterebiliyor. Genelde sorunsuz içerik ekleyebileceğiniz bir site.

  Delicios: Sorunsuz eklemektedir. Sistemde oldukça hızlı. Delicious'a içerik eklemek için yahoo şifrenizin tanımlı olduğuna dikkat ediniz.

  Mixx.com : Çok kaliteli bir imleme sitesi. İmletör burayada sorunsuz içerik ekler. İmeletör'ün size sunduğu Captcha'ı girmeniz yeterli.

  Faves: sorunsuz ekler. Oldukçada hızlı.

  Buzla.com : Sorunsuz ekler. Bazen sunucularına ulaşılamıyabiliyor. Kırk yılda bir bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

  Facebook: Sorunsuz ekler.

  Facegrup : sorunsuz ekler.

  Yahoobuzz : Yahoo çabukça kod ve içeriklerinde değişiklik yapan bir site. İmletör'de en çok sorunla karşılaşabileceğiniz site bu.

  Slashdot: Buraya imletör ile misafir olarak içerik ekletebilirsiniz. Bazen hızlı olarak içerik eklediğinizi fark edebiliyor. Veya çok içerik eklediğinizde engelleyebiliyor. Eğer böyle bir sorunla karşılaşırsanız modemi kapatıp açınız. Sonra imletörü çalıştırıp içeriğinizi ekleyiniz.

  Yazarcafe : Her site için ayrı bir milliyet aboneliği açmanız gerekiyor. Sitenizi tanımladıktan sonra burayada 1 tık ile içeriklerinizi ekletebilirsiniz.


  İMLETÖRE GENEL BAKIŞ AÇISI

  İmletör, Oldukça faydalı bir programdır. Programın altın kurallarını gözden kaçırmadığınız sürece ve imleme siteleri kod değişikliğine gitmediği sürece kalıcı hata yapma şansı düşüktür.

  Elbette bu tür programlar zaman içinde bozulma yapabilmektedir. Bu kaçınılmazdır. İmletör programında bunu düşünerek her imleme sitesini tek tek kullanabilmediniz için işaret kutuları yaptım. Eğer oldu ki 19 imleme sitesinden 4 tanesi çalışmaz hale geldi. Diğer 15 tane ile 3 ay sonraki güncellemeye kadar

  sorunsuz programı kullanmaya devam edebilirsiniz. 3 ay sonra güncellenmiş programınızı ücretsiz alabilirsiniz. Güncelleme 1 yıl garantilidir.

  İmletör programı zaman içinde daha da geliştirilecektir. Sizlerin Programa eklenmesini istediğiniz imleme sitelerini gözden geçirip, diğer sürümlerde programa entegre edeceğim. İmletör programını satın alanlar bir üst sürüme çok düşük fiyat ödeyip geçebilecektir. Almayanlar ise Yeni sürümün tam fiyatını ödeyip satın alabileceklerdir.

  İmletör programı'nı gitti gidiyor üzerinden 38 liraya satın alabilirsiniz.

  Paypal ile satın almak için pm atınız. Paypal ücreti 28$'dır.

  Herkese iyi çalışmalar.
 • 27-07-2010, 20:17:00
  #2
  programı satın almayı düşünüyordum fakat 38 TL biraz fazla geldi bana
 • 27-07-2010, 20:20:14
  #3
  Merhabalar
  Fiyat bu hocam. Başka program satarız sana inşallah. Kolay gelsin.

  Bir misafirim geldiği için çıkıyorum. Özelden daha önce imleme programını satın almak isteyen herkeze mesaj atılıp haberdar edilmiştir. Gözümden kaçıp mesaj gönderemediklerim varsa özür dilerim. Umarım konuyu okurlar. Yarın geldiğimde programı satın almak isteyip pm atan veya gg üzerinden ödeme yapıp bekleyen herkeze satış yaparım. Herkese iyi geceler. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.
 • 27-07-2010, 21:06:37
  #5
  tek bir konu vb eklemesi kullanılabilirliği düşürmüş

  aynı anda 5-10 gibi bir sayı olabilir bu

  girilen linkten header bilgileri alınıp imlenebilir
  hem işlevsel olur, hemde hızlı haraket edilir

  yoksa her konuyu tek tek gir bunları tek tek imle

  çok uzun iş

  2. bir nokta bir işlem bittiğinde diğerine otomatik geçmeli
  tek tek yolla butonuna bas bekle ....
  yine işi uzatıyor
 • 27-07-2010, 21:43:42
  #8
  fiyatı hiç birşey değil 25$ eder
  program düzenlenirse
  kazanacaklarınız 25$ın çok üstünde olur
 • 27-07-2010, 22:36:16
  #9
  andyou adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tek bir konu vb eklemesi kullanılabilirliği düşürmüş

  aynı anda 5-10 gibi bir sayı olabilir bu

  girilen linkten header bilgileri alınıp imlenebilir
  hem işlevsel olur, hemde hızlı haraket edilir

  yoksa her konuyu tek tek gir bunları tek tek imle

  çok uzun iş

  2. bir nokta bir işlem bittiğinde diğerine otomatik geçmeli
  tek tek yolla butonuna bas bekle ....
  yine işi uzatıyor
  bu eksikler giderilirse alacak kişi sayısı artacaktır.en azından +1 garanti.
R10.net sizlere daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanıyor.R10.net'i kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Çerez Politikası metnimizi inceleyebilirsiniz.