Yorumlardaki Linkler Bir İşe Yarıyor mu ? - Sayfa 2 - R10.net
 • 12-07-2010, 17:16:53
  #10
  sitende yorum yapanlar, yorum yaptıkları sayfada, sayfadaki konu ile ilgili link koyup, yine o konuyla ilgili yorum yapıyorlarsa hiçbir zararı olmaz, aksine faydası olur. fakat link sayısına sınırlama koy. çok fazla link çıkışı da iyi değildir. mesela 10 yorumdan sonra konuyu yorumlara kapatabilirsin veya sadece linksiz yorumlara izin verirsin.
  . , .
 • 12-07-2010, 17:55:20
  #11
  BeacHer adlı üyeden alıntı
  Merhaba arkadaşar ingilizce sitemde % 80 gibi bir hit artışı var ve bu aniden oldu bu 3 temmuzdan sonra yükselişte. Bunun nedenini anlıyamadım. Makaleyi yazıp siteye ekledikten sonra googleda aramayı denedim ve saniyede google sitemin konusunu ekliyordu. Hayretler içinde kaldım açıkçası. Daha sonra düşündüm bu nasıl olabilir diye çünkü hiçbirşey yapmıyordum. Sonra 3 temmuzdan sonra siteye atılan yorum sayısıda % 40 gibi bir oranda artı ve bu yorumlar içinde genelde link bırakıyor yabancılar. Bende ellemiyorum okuyorum temizse yazı onaylıyorum. Bu yabancıların ekledikleri linkler sitemde hit artışına neden olmuş olabilir mi ? Bir işe yarar mı o linkler ?
  Muhtemel seninle beraber 10-15k yere post ediliyor o linkler. Genelde sitenle alakalı linkler muhtemel. scrape sağolsun.

  Hite etkisi olacağını sanmıyorum. Temmuz başından beri bazı sitelerde düşüş var haliyle bazı sitelerde yükselmeli.