myload adlı üyeden alıntı
bu konuyu açan birkaç yüzüncü kişisiniz.google artık ha diyince indexlemiyor.özellikle içeriğinde bol etiket olanları.biraz zaman istiyor.

biraz daha bekleyin toplu olarak indexlendiğini göreceksiniz.
Dostum sitem zaten indexlenmiş durumda 1 haftadır.Bende ondan dolayı şaşırdım bu duruma.

FiratEkinci adlı üyeden alıntı
Aynı olay benimde başıma gelmişti site ismini aratıyordum sitem 5. sayfadaydı ve site ismimde hiç aratılan birşey değildir herhalde. hocam online izle kelimesi çok çok kulanılan bir kelime neredeyse filmle ilgili ne aratsam online izle kelimesini kullanırım dolayısıyla bu kelimede rekabet çok (bu kelimede olmasa bile dolaylı şekilde yine bu kelimede ) senin siten 10 günlük bir site ne kadar alan adın online izle olursa olsun online izle kelimesinde üstsırarala çıkman zaman alıcaktır. alan adın online izle diye online izle kelimesinde ilk sırada çıkacaksın diye birşey yok. Biraz bekle içerik gir ilk aydan sonra backlink kasmaya başla sonra çıkmazsa filtreden şüphelenebilirsin.
Yorumun için sağol fakat benim öyle 1. sırada çıkayım diye bir idaam yok " online izle " kelimesinde.Kelime ne olursa olsun isterse film.in olsun normal şartlarda google'a http://www.film.in yazdığında çıkması lazım en azından 1. sayfada... Benimki çıkmıyor diye bu konuyu açtım.