sitem filitre yedi - Sayfa 2 - R10.net
 • 04-05-2010, 23:10:46
  #10
  myload adlı üyeden alıntı
  konu ve link dengesini korumanız lazım.yani 100 konunuz var 10.000 link varsa ve sadece 1 kelimede link kastıysanız o kelimede filtreye giriyorsunuz(bende de oldu) nasıl çözdün dersen hala çözemedim şaka tabi linkleri ücretle almıştım googledan yavaş yavaş silinince sıralamada etkisi yukarı çıktı.yeniden değerlendirme isteği gönderin google a .site pingletin.silindiğiniz kelimeyle ilgili konu açın.orayı imleme sitelerine ekleyin
  hocam "site pingletin.silindiğiniz kelimeyle ilgili konu açın.orayı imleme sitelerine ekleyin" burayı tam anlamadım.
 • 05-05-2010, 00:00:58
  #11
  sonyabi adlı üyeden alıntı
  hocam "site pingletin.silindiğiniz kelimeyle ilgili konu açın.orayı imleme sitelerine ekleyin" burayı tam anlamadım.

  Açıklıyorum hocam hemen

  Filtre ye örnek veriyorum mobilya kelimesinde filtreye girdiniz.

  Bir yada 2 tane bunla ilgili alt sayfa yapın.Ardından arada haftada 2 defa pingletin www.pingler.com

  İmleme sitelerine o açtığın al sayfaları ekle.(siteni eklediğin anda google botlar sitene geliyor indexleniyorsun,kelimelerde sıralamalarına etki ediyor.)
  Seotez.com
 • 05-05-2010, 01:22:05
  #12
  Eğer filtre sebebinin aldığın linklerden kaynaklandığına eminsen, burada da 2 olasılık var:
  1-Aldığın link sayısının ortalamaya göre artış oranı. Örneğin ayda ortalama link alışın 500 diyelim, ve sen daha sonra bir anda haftada 10.000 link alırsan google amcanın dikkatini çekersin, şüphe uyandırırsın, seni hemen mercek altına alır.

  2- Hangi kelime(ler)den link aldığın. Örneğin 10000 tane link aldın diyelim, bu linklerin hepsini de aynı kelime(ler)den alırsan bomb yersin.

  Eğer 1. deki gibiyse aldığın linklerin sayısını biraz daha ılımlı hale getir. Aldığın linklerin site yöneticileriyle temasa geçip iptal ettirebilir, ya da başka sitelerin varsa linklerin bir kısmını onlara verdirtebilirsin. Eğer 2. deki gibiyse aldığın linklerin site yöneticileriyle yine temas kurup, link aldığın kelimeleri alternatif kelimeler ile değiştirmelerini rica edebilirsin...