• 04-10-2009, 04:20:56
  #1
  Zaman site sahipleri için önemli
  amacımız çok hit almak,(dolayısıyla adsense tıklamarı yüksek olur her ne kadar tıka az versede) pagerank yükseltmek, akabinde link satmak.
  hit için öncelikle ne yapılmalı?bana kalırsa öncelikle özgün içerik yazılmalı.(bunun için fazla zamana ihtiyaç olabilir)
  link almalı.parayla link almak istemiyorum derseniz x kelimesinde yükselmek istiyorsunuzdur.x kelimesinde 2-3 site açarsınız farklı sunucularda barındırırsınız akabinde özgün içerikle üçünede aynı seviyede davranırsınız bakarsınız güzel pr degerleri aldı, güzel hitler aldı arasından en iyisini seçip diger iki siteden durumu iyi olan siteye link vererek o sitenin pr sini dogal olarak hedef kelimesini yükseltebilirsiniz bunun devamında hitiniz artar dogal olarak buda kazançlara yansır.Tabiki bir başka olayda siteiniz artan pagerank degeri dolayısıyla yaptıgınız link satışlarından kazanacagınız para olur.Ama siz siz olun çok fazla link satmayın ve link satarken dikkatli olun.
  Siteniz çok hit alıyorsa ve durumu her zaman aynı seviyelerdeyse link satıpta google den ceza yemek yerine az link satışıyla ve reklam gelirleriyle idare etmeye bakın.
  Adsensem yok ne napmalıyım
  Adsense hesabı açmak çok zor bir olay degil tabiki ama bazen uzun bazen kısa sürede hesabınız onaylanabiliyor.Ama siz adamların karşısına içerigi dolgun kullanımı kolay ve ziyaretçiyi yormayan, teması güze bir site ile çıkarsanız, sizi kabul etmemeleri için hiçbir sebeb yok.
  tabiki adsense kurallarına uygun siteler yapmanız gerekir
  mp3,***** gibi içerikle adamların karşısına çıkmayın boşuna onaylanmassınız.mp3 ten kasıt indirmedir.yani paralı albümleri sitenizde paylaşıyorsanız zaten mahkeme kararıyla kapatılmanız an meselesidir onun için mp3 indirme albüm indirme kategorisinden uzak durun.
  adulta zaten adsense koyulmuyor koyulsa şimdi çok kişi milyarder olmuştu tahminimce (en çok hit alan kategoride oldugu için)

  Adsenseden başka kazanç siteleri yada sistemleri hangileridir çok araştırdım ama adsense gibisine pek rastlayamadım onun için ne yapın edin adsenseden bir hesap açtırın kendinize.

  Yahu arkadaşım iyi güzel konuşuyorsunda bunları yapacak zamanım yok diyorsanız ozaman kurdugunuz hayalleri unutun heryerden backlink aldıgınız sitenizin ileri gitmesini beklemeyin,kopyala yapıştırla bir yere varılmayacagını çogumuz ögrendi zaten.ama halen link alma, link degişimi konusunda bilinçlendigimiz söylenemez.link degişimi bölümünde bakıyorum tek sayfadan oluşan sitelerle degişim yapan çok pr side en fazla 2 oluyor tek sayfadan aldıgınız pr 2 hiçbir işe yaramaz.link degişimine ayırdıgınız zamanı siteniz hakkında özgün bir yazıya ayırın 1 ay sonunda karlı çıkan siz olursunuz.
  dedik ya zaman varsa herşey olur.
  Nerde kalmıştık?Zaman ve sabır eşittir para
  Kaynak:Zaman ve Sabır Eşittir Para
 • 04-10-2009, 04:27:13
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Teşekkürler :/
 • 04-10-2009, 04:36:05
  #3
  Emrearici adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teşekkürler :/
  rica ettim bu --> :/ smileyi göndermendeki sebebi gayet iyi anlıyorum
 • 04-10-2009, 04:40:09
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Akıllı olan adam her zaman para kazanır. Bu tür makaleler bana fıs geliyor nedense
 • 04-10-2009, 04:45:38
  #5
  dogru akıllı olanlar için degil zaten bu makale.pr 8 link alıyorum yararmı zararmı diye konular açan adamlar okusunda belki birşeyler kaparlar bilen biliyor zaten örnek Erol
 • 04-10-2009, 04:48:41
  #6
  ya hersey kabul eyvallah'ta su uzerimizdeki isteksizlik ve uyusuklugu napmamiz lazim ya :-\
 • 04-10-2009, 04:50:05
  #7
  korcerrah adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ya hersey kabul eyvallah'ta su uzerimizdeki isteksizlik ve uyusuklugu napmamiz lazim ya :-\
  o sorun herkeste var sanırım.yani en azından benim konuştugum arkadaşların çogunda var.uzun süredir bu işe ugraşanlar belli bir zamandan sonra sıkılıyor.sanırım tek bir kategori ve en fazla 3-4 siteyle ugraşmak en iyisi gibi görünüyor şimdilik
 • 04-10-2009, 04:53:07
  #8
  ya bide mevcut sitelerden adsense kazanci kotu olunca iyice istek kaciyor. ilk zamanlar boyle deli gibi site acim sunu edim bunu edim ki durum yok. bi site acsak actigimiz gunden hemen k'lerce hit alsak sen ozaman gor ama iste o dedigimiz seyler genelde filmler oluyor..