• 02-09-2009, 23:45:10
  #1
  iyi günler arkadaşlar benim 2 aylık bi sitem vardı boşta ve dayımla o siteye el atmaya karar verdik ilk defa biriyle ortak hemde akraba olarak ortak olucaktım her neyse siteyi açtım dle kurdum (dle wp den kat kat iyi seo bakımından özelikleri bakımından) ve dayımla yavaş yavaş özgün içerik girmeye başladık şu ana kadar 89 tane toplam makale oldu özgün ve girmeye devam ediyoruz ilk zamanlar bazı kelimelerde hep baş çekiyorduk sornadan yavaş yavaş daha çok hit getirici konulara yöneldik daha doğrusu kelime avı yaptık işte önemli kelimelerle ilgili katagoriler makaleler yazdık ama nedense o kelimelerle ilgili sıralamada bile yokuz zeytech den bakıyorum hem kelimeye katagori hemde 3 4 tane konu açmışız sıralamada bile yokuz ve + bir kaç sağlık konularındada aynı durum söz konusu sıralamada bile çıkmıyoruz zeytech den bakıyorum yokuz ama indexlenme konusunda kötü bir yön yok konu açıldıkdan 5 dk sorna hemen ekleniyor site:www.pidx.net diye bakıyorum bu arada sitenin adresi www.pidx.net sizce sorun ne (site yi açalı 1 hafta oldu kullanıma açalı)
 • 03-09-2009, 01:07:30
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Hocam sana kısaca şöyle bir öneride bulunayım.Eğer yükselmek istediğin title indexde yani ana sayfadan ise o kelimelerden link almanı öneririm.Ama alt kategori ve konularda kelimelerde yükselmek istiyor tag kullan bu yararına olacaktır.

  Saygılarımla
 • 03-09-2009, 01:27:51
  #3
  Arkadaşlar başlıktaki konuya ilişkin ben de sorun var. 7-8 ay oldu bir blogspot site açtım. Yazdığım yazı birkaç dk içinde site:siteadı.com şeklinde arattığımda konular ayrı ayrı indexlenmiş gözüküyor fakat google arama sayfasında sözkonusu indexler anasayfadaymış gibi gözüküo... Ziyaretçi anasayfaya giriyor ama yeni yazıalr eklediğim için yazıyı bulamıyor...

  Sizce sorun neden kaynaklanıyor?
 • 03-09-2009, 04:56:54
  #4
  kelimenin zorluğuyla ilgili senin gibi binlerce kişi sağlık makalesi yazıyor her gün o kişilerin içinde sitesinin pr'ı yükse olan var,tanınmış alexası yüksek siteler var,açılış yılı eski olanlar var. o yüzden onlar daha öde.sadece özgün makele ile belli bir yere kadar gidebilrsin ama rekabetin çok olduğu kelimelerde özgünlük pek para etmiyor.ben dizi kelimesinde 1. sayafa çıktım ama sitemde bi tane özgün yazı yok daha doğrusu googleın görebileceği yazı yok çünkü siteyi ziyarettçilere kapttım sadece üyeler görebiliyor mesajların içeriğini. özgünlük iyidir ama biraz link değişimi backlin kasma gibi alanlara yönelin.