• 02-09-2009, 02:34:17
  #1
  ben haksız yere banlanan 3 sitem için yeniden inceleme talebi yollamışdım. 2 hafta falan olmuşdu. az önce bana ordan mail geldi. mail şöyle:

  Bir site sahibi, şu siteyi dizine ekleme biçimimizi yeniden değerlendirmemizi istedi: http://www.siteadi.com/.


  Sitenizi inceledik. Bir siteyi incelerken o sitenin Web Yöneticisi Yönergelerimize uygun olup olmadığını kontrol ederiz. Herhangi bir sorunla karşılaşmazsak sitenizi dizine eklemeyi yeniden değerlendiririz. Siteniz hala arama sonuçlarımızda görünmüyorsa Yardım Merkezimizi ziyaret ederek neler yapabileceğinizi öğrenin.
  burda diyor ki siteni inceledik. ama bakdığım da sadece wp kurlu ve güncel yazı ve videoların olduğu sitem hala google dizinine eklendi. bunun eklenme süresi var mı yoksa eklemediler mi. bunu nasıl anlarız.


  şimdiden teşekkür ederim.
 • 02-09-2009, 05:32:33
  #2
  aynı şekilde ben de haksız yere banlanan 1 yıllık, çok sağlam, google'da 8 alt bağlantılı, aylardır günlük 5k sabit hitli wp sitem için yeniden değerlendirme talebinde bulunmuştum, bana da bugün aynı mail gelmiş ancak site hala arama sonuçlarında gözükmüyor. bahsettiğim site de banlandıysa yarın bir gün r10 banlansa şaşırmam
 • 02-09-2009, 06:44:32
  #3
  Aynı uyarı bana da geldi.Ancak benim durum biraz farklı.Sitem iframe virüsleri nedeniyle zararlı içerik olarak etiketlenmişti.Aynı gün temizledim ve yeniden inceleme talebi gönderdim.
  Google siteniz incelendi ve temiz bulundu diye bir mesaj yolladı.Ancak sitenizin yeniden dizine eklenme biçimi biraz süre alabilir de yazıyordu.İki haftadır bekliyorum;ancak hala zararlı içerik etiketi kalkmış durumda değil.
 • 02-09-2009, 06:47:22
  #4
  aynı mesaj bugun benimde bir sitem için geldi..