• 13-08-2009, 20:26:29
  #1
  a-) bu tip sitelere eklenen linkin faydası veya varsa ( zararı nedir ? )

  b-) bu tip yüksek pr'li sitelere nasıl link eklenebiliyor. ( forumda link satın almak istediğimde bu işi yapan bi çok insanla karşılaştım, bu güne kadar tehlikelidir diye hiç birine yanaşmadım )

  c-) diyelimki sitemin linkini Pr8 olan bir yere eklettirdim. ee bu adamın pr8 sitesi var hiçmi güvenliği yok sitenin + benim linkimin o sitede kaç gün kalma şansı olabilir. yani 2. gün adamlar ayıkmazlarmı hemen sitede yeni bir dış bağlantı olduğunu

  bu soruların gerçekten yanıtını bilmiyorum bilenler anlatırsa bilmeyenlerede yol gösterir. bu iş eğer link satın alan kişilerin zararına ise bu başlıkdan bilgilendirmiş oluruz. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
 • 13-08-2009, 20:30:16
  #2
  siten spam ise zaten ömrü kısadır.Bu destek ile o kısa sürede iyi hit alırsın sadece.
 • 13-08-2009, 20:31:42
  #3
  kardeş bu sorularının cevabını bu işi yapanlar vermez. hack muhabbetini hiç yapmamak lazım bu forumda çok çocuk var. işi düzgün yapan insanların ekmeğine taş koymak bu olay.

  faydası oluyor elbette senin sitene shell atılıp içeri girildiğinde dosyalarında varsa yazma izni footer'da linklerini görüosun doğal olarakta google backlink olarak algılıyor.

  eklediğin koda bağlı bu olayda. görünmez yaparsan ters etki yapar normal eklersen etkisi olur tabikide. bu işle herşey yapılır ama kötü bi olay girme hiç..