• 15-04-2009, 18:58:22
  #1
  Merhabalar Forumda bir arkadas filtreden çıkma yöntemi anlatmıştı link şu adreste
  Arkadaş Soyle anlatmıs
  1. İlk önce sitenizin yedeğini alın.
  2. Sonra ftpye girin ve tüm dosyalarınızı silin.
  3. Siteniz böyle 2-3 gün kalsın.
  4. Sonra ftpye dosyalarınızı atın.
  5. En sonunda yedeğinizi yükleyin...


  Şimdi ben ftp deki httpdocs yi indirdim.Ayrıca wordpress dışa aktar diyerek yedek de aldım.. 3 -5 gun ftp bos kalacak ındexlerım sılınecekmiş
  Sorum su sıteyı tekrar aktıf hale getırebılmek ıcın ftp den indirdigim httpdocs dosyasını geri atsam wordpress blogum çalışır mı?
 • 16-04-2009, 01:55:19
  #2
  İşinizi garantiye almak istiyorsanız Database yedeğini de alınız. PHPMyadmin DB yönetim panelinize girerek tüm tablolarınızı Dışarı aktarın (Export). Tekrar kurulum yapacağınız sırada yine PHPMyadmin den içeri aktar (import) ile yedeğinizi atınız.

  Gerçi arkadaş burada DB ye hiç girmemiş. Direkt FTP hesabınızdaki dosyaları silin demiş. ve siz de eğer var olan Database inize dokunmaz iseniz aldığınız FTP yedeğini geri attığınızda Blogunuz çalışacaktır.
 • 16-04-2009, 02:07:20
  #3
  Filtreden nasıl çıktım ?


  yaklaşık 3 ay filtrede kaldım.Bu süre zarfında bol bol güncelledim bloğumu.Satın aldığım linkleri gözden geçirdim ve sabıkalı olanları çıkardım.Özgün yazılarla donattım ki zaten tamamen özgündür.Ve tekrar değerlendirme istedim.3 ay süründüm de 1 hafta önce çıktım.
 • 16-04-2009, 09:28:04
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Tercih,

  O yontemle sandboxtan surekli olarak cikamazsin. Siteyi geri yukledikten 2-3 gun sonra sandboxa tekrar girersin. Ustelik sitenin uptime istatistikleri dustugu icin cikman daha da zorlasir.
 • 16-04-2009, 18:27:02
  #5
  Bende 2 Gün öncesine kadar yaklaşık 1 ay filtrede kaldım..Nasıl çıktığıma gelirsek, Öncelikle tasarımda belirgin değişiklikler yaptım, siteyi sürekli olarak güncel ve özgün bilgiler eklemeye özen gösterdim..En azından alıntı yaptığım konularda aynısı geçirmek değilde okuyup kendi yorumlarımı kattım..Ben böyle yaptıkca google 10 dakika içersinde eklediğim konuları indexlemeye başladı..4 Adet Alexa ve PRsi sağlam kendi içeriğimle aynı sitelerden link aldım.Bu şekilde filtreden çıktım.Tabiki indexlerim ve hit'im düşmüştü..Şu anda indexler yavaş yavaş yükselmeye başladı..Tabiki bende böyle oldu sizdede böyle olucak değil..

  iyi çalışmalar dilerim.