• 13-03-2009, 16:09:11
  #1
  • 1) Title Tag - Başlık etiketi en güçlü sitesi SEO tekniği var, bu yüzden yaratıcı bunu kullanın! Başlık etiketinde Ne yerde tek şey, web sayfası, optimize çalıştığınız için kullanılan tam anahtar kelime olmalıdır. Her web sayfası bu kendi başlık etiketi olmalıdır.
   Çünkü görüntüleri metin tarayıcılar ve ATL etiketleri ziyaretçi ne ilgili söylemek de gösterilecek didn't
  • 2) Alt tags - Alt tags metin tarayıcısı olarak ifade edilmiştir. Sen) ALT etiketleri, ancak ana anahtar kelime (ler koymak gerekir çünkü sonuçları veya daha kötü bir yaşam için yasaklı düştü düşüncesi üzerine yapmak değil!
  • 3) Bağlantı Popülarite - Link popülaritesi hepsini dışarı en güçlü SEO araçtır. Varsa değil çoğu arama motorları da web siteleri dikkate almaz en az bir veya iki link, web sitesi işaret. Ler) web sitesi linki başka bir siteye (olması önemli olduğu iyi bir sıralama elde sitenize gelir. Anahtar kelimelerinizin sizin almak ve anahtar kelimeler kısa tutmak bağlantıları olmalıdır. Ne zaman, onlara, (Tekrar anahtar kelimeler, gizli metin, vb) spam kontrol bağlayan önce siteye bakın bir bağlantı değişim taleplerine alırsınız.
  • 4) Kelime Yoğunluğu - Bu da önemli ve araştırma ile kullanılmalıdır. Bu başlığı etiketi var bir kez başlık etiketi) bir kez de, bir kez kalın metin olarak, anahtar kelime (kullanmak ve% 5 ile% 20 yoğunluğu almak (musunuz üzerinden yapmayacağım.) Yine) de düşük ve web sayfasında yüksek, anahtar kelime, anahtar kelime (ler kullanım (lar) ilk cümle içinde olmalı ve son olarak.
  • 5) Sayfa Boyutu - Web sayfası hızını ziyaretçilerinizin ve arama motorları için önemlidir. Niçin? Çünkü robotlar web sayfanızın daha hızlı ve daha kolay örümcek edebilecekler. En iyi 5k üzerinde web sayfası tutmak ve 15k boyutunda altında deneyin.
  • 6) Zengin Tema - Arama motorları temaları daha bakıyorsun. ) Olabildiğince ve 200 ile 500 kelime civarında web sayfaları saklamak içerik (Makale, SSS, ipuçları, vb oluşturun. Bu piyasa ile ilgili ve diğer içerik sitenizde onları bağlantı içerik oluşturun. 200 web sayfaları ya da daha fazla almak için deneyin.
   Eğer isterseniz
  • 7) Web Sitesi Tasarımı - Bu da önemlidir, dizine almak için! Metin içeriğini HTML içeriği ağırlık gerekir. Bu sayfalar ve tüm günümüzün en ileri tarayıcılar olarak kullanilabilir doğrulamak gerekir. Uzak dur flaş ve Java Script gelen arama motorlarının her iki çok onları sevmez.
  • 8) INSITE Çapraz Bağlama - Bu tüm web sayfaları arama motorları tarafından dizine almanıza yardımcı olacaktır. Web sayfaları ana sayfadan fazla üç tıklama uzaklıkta olmalıdır. Siteniz genelinde konu Bağlantı ilgili kaliteli içerik. Bu da size daha iyi bir tema oluşturmanıza yardımcı olacak web site. Geri ana sayfa ve ana hizmet (ler bağlantı gereken her sayfası) Açık

  YAZI İNGİLİZCEYDİ GOOGLE ÇEVİRİ İLE ÇEVİRDİM

  Alıntı
  1) Title Tag - The title tag is the most powerful on-site SEO technique you have, so use it creatively! What you place in the title tag should only be one thing, the exact keyword you used for the web page that you are trying to optimize. Every single web page should have it's own title tag.
  2) ALT Tags - ALT tags were meant to be for text browsers because the images didn't show in text browsers and the ATL tags would tell the visitor what it's about. You should put your main keyword(s) in the ALT tags, but don't over do it because you could get dropped in the results or even worse banned for life!
  3) Link Popularity - Link popularity is the most powerful SEO tool out of all them. Most search engines don't even consider web sites if there is not at least one or two links pointing to the web site. Having another site(s) link to your web site is important when it comes to getting your site a good ranking. Your keywords should be in the links you get and keep the keywords short. When you receive requests for a link exchange, check the site out before linking with them, check for spam (Repeat keywords, hidden text, etc.).
  4) Keyword Density - This is also ***** and should be used with research. You should use the keyword(s) once in the title tag, once in the heading tag, once in bold text, and get the density between 5% to 20% (Don't over do it!). Also use your keyword(s) both low and high on the web page, keyword(s) should be in the first sentence and in the last one.
  5) Page Size - Your web page's speed is important to your visitors and the search engines. Why? Because the robots will be able to spider your web page faster and easier. Try your best to keep your web page over 5k and under 15k in size.
  6) Rich Theme - Search engines are looking at themes more and more. Build content (Articles, FAQ, tips, etc.) much as possible and keep the web pages around 200 to 500 words. Create content that's related to your market and link them out to other related content on your site. Try to get 200 web pages or more.
  7) Web Site Design - This is also important, if you want to get indexed! Text content should out weigh the HTML content. The pages should validate and be usable in all of today's leading edge browsers. Stay away from flash and Java Script, search engines dislike them both a lot.
  8) Insite Cross Linking - This will help you get all of your web pages indexed by the search engines. Your web pages should be no more than three clicks away from the home page. Link to topic related quality content across your site. This will also help build you a better theme through out your web site. On every page you should link back to your home page and your main service(s).
  Kaynak: SEO-News Forum: Search Engine News & Resources: Articles: 8 Essential SEO techniques
 • 13-03-2009, 16:14:17
  #2
  Sen Bu yazının Türkçesini okuyunca bi rşey anlayabiliyorsan helal olsun
  İnsan bari biraz düzeltir
 • 13-03-2009, 16:15:01
  #3
  Üyeliği durduruldu
  başlığıdamı translate ile çevirdin
 • 13-03-2009, 16:16:28
  #4
  doT adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  başlığıdamı translate ile çevirdin

  Kardeş kaynak orada : İngilizcem olsaydı düzeltirdim
 • 13-03-2009, 16:17:47
  #5
  İngilizce ile alakası yokki.

  Türkçe'de 8 Temel SEO Teknikleri diye bir cümle olmaz. 8 Temel SEO Tekniği diye bir cümle olur. Bu İngilizce değil Türkçe ile alakalı bir durum.
 • 13-03-2009, 16:18:23
  #6
  Tamam konuyu Yetkiliye söyliyimde SİLİNSİN...
 • 13-03-2009, 16:22:21
  #7
  Üyeliği durduruldu
  iyiyyymişşş
 • 13-03-2009, 16:22:44
  #8
  Ya adam gelmiş sizinle paylaşmış, beğenmiyorsanız okumadan çıkın kardeşim konudan. İlla başlık açan birisini zedelemeniz gerekiyor mu !.
 • 13-03-2009, 16:25:09
  #9
  Üyeliği durduruldu
  Shimaya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ya adam gelmiş sizinle paylaşmış, beğenmiyorsanız okumadan çıkın kardeşim konudan. İlla başlık açan birisini zedelemeniz gerekiyor mu !.
  laf olsun torba dolsun..