• 31-01-2009, 18:22:50
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhaba arkadaşlar;
  Bir sandbox olayıdır gidiyor. Hepimiz çeşitli şekillerde biliyoruz ama nedense çoğumuz ısrarla düşüyoruz Bunun çeşitli sebepleri var ki bunları çoğumuz biliyoruz ama bildiğimiz şeyleri uygulamayamadığımız veya unuttuğumuz için bence sandbox hatasına düşüyoruz.
  İşte Yeni BAşlayanlar ve Bİlgi Tazalemek İsteyenler için SANDBOX
  Konuya başlamadan önce olayları hikayeleştirerek anlatacağım affınıza sığınarak.
  Tüm internet sayfaları birer insan gibidir. Kimileri kendi halinde devam eder Hayatlarına Kimileri ise varlıklarıyla(R.10.net gibi) diğer insanların yaşamlarını değiştirirler. İşte bu insanlar Beslenirler aynı web sayfalarımızın google ile beslendiği gibi Fakat Dengeli beslenen Web siteler ve insanlar çok iyi yerlere gelebilirler.
  sitemizi ilk açtığımızda&yeni bir insan Dünyaya geldiğinde ...
  Yeni bir web site açtığımızda aslında internet'e yeni bir canlı gelmiştir vede bu canlılar için dünyadaki gibi çeşitli bilgilendirici reklamlar olmasa da (ilk 6 ay anne sütü gibi) biz de ilk 6 ay olsun veya bu süreyi kısaltabiliriz SADECE anne sütü YANİ ÖZGÜN İÇERİK girmeliyiz ki sitemiz düzgün beslensin .
  Sitemiz büyüyor .. & Artık o bir çocuk
  Sitemiz bebeklik çağını geçtikten sonra anne sütünün yanında çeşitli mamalar,yiyecekler almalıdır, Sitelerimizin backlink aldığı gibi. Bu mamalar eğer anne sütünü geçerse yani çok sayıda backlink alırsanız ne olur !? Çocuğunuz hasta olur ! Yani sitemiz sandbox a girer .
  Sandbox .. & Hastalık
  Sitemiz hasta oldu. bunun için ne yapmalıyız ? tabii ki doğal gıdalar Yani özgün içerikler! yetmediği yerde ilaçlar yani backlinkler o da yetmesse bir doktor. yani bir sandbox uzmanıyla görüşmeliyiz.
  Unutmamalıyız ki bazı Backlink(ilaçlar) Sadece Sandbox uzmanı(doktor) Kontrolünde alınmalıdır. Bu hastalık süreçleri ise hastalığa göre 1 hafta da olabilir. 1 yıl da. Önemli olan erken teşhis ve bu tür hataların önceden önleminin alınmasıdır.
 • 31-01-2009, 18:33:31
  #2
  Hikayeniz gerçekten güzel..

  Hayırlı işler dilerim..
 • 31-01-2009, 20:49:18
  #3
  Emre senin bu hikayelerine , teolerine hastayım
 • 31-01-2009, 20:56:01
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Omer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emre senin bu hikayelerine , teolerine hastayım
  Eyw. çok sağol Teori konularına girmeyelim