• 29-12-2008, 15:37:12
  #1
  Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
  Sanırım bu aralar toptan bir değişim var google da Filtrelerden bahsedenler Kişisel aramanın etkisinden bahsedenler ve az önce rastladığım EN İYİ 2 SONUÇ olayı...

  Domain adı aranınca bile en iyi 2 sonuç diye gösterilen 2 site benim sitemin hemen üstünde üstelik bir hat ile ayrılmış - haliyle yarı yarıya düştü hitler.

  Google yine Yüksek hit alanın yanında olmuş - durum En iyi siteyi en kaliteli sonuçları çıkarmaktan öte Yüksek hit alana daha yüksek hit olayı olmuş - ZENGİNİ ZENGİN eden bir politika - bu durumu görünce artık websitesi işlerinden iyi soğudum.

  Bir diğer sitemin de ana sayfası görünmez oldu hitler 1/5 ine düştü. Keyword aldatmacası yok spam yok. GOOGLE düzelteyim derken kral spamcı siteleri bile üstlere almış. Varsın dilediği gibi yapsın elden birşey gelmiyor. Bize de bu işleri bırakmak düşüyor.

  Benden öne alınanlardan birine örnek - ne de kaliteli bir site olduğu gayet açık :
  eglence, tatil, gezi, iddaa, sağlık, seyahat, sohbet,kelimatör,internet , müzik, sinema, msn ifadeleri, digital dünya, videolar, şarkı sözleri.
 • 29-12-2008, 19:54:52
  #2
  Üyeliği durduruldu
  hocam o siteler ilk yapıldıgında 2k hit ile başlamadı ya emek istiyo bu işler googlenin kıdem politikası bu kalite politikasının bi geregi ve cok haklı bir sonuc bir sitebelli bir yaşı olmadan belli süre google botları tarafından kalitesi guncelligive oznelligi test edilmeden ilk sayfalarda gösterilmesi kullanıcıları cileden cıkarır heralde yanı googleye elma şekeri yazarız üzüm pekmezi cıkar bende aynı detteyim ama yapacak birşey yok bekleyecez kıdemlenecez alt devreyiz daha..
 • 02-02-2009, 18:59:12
  #3
  Arkadaşlar Hiç iyi Olmadı Bu olay.Benim Sitemin İsmi Büyük Bir Forumla Benzerlikte.Benim Forumun Sonu To ile biliyor.Diğeri Ta ile bitiyor.Bu Sebepten dolayı.Büyük forum benden ayrılmış biçimde üstte çıkıyor.Önceden Domain kelimemde bağlantılar çıkıyordu.Şuan O sebeple çıkmıyor.Ne yapabiliriz yoksa göz mü yumacağız ?
 • 03-02-2009, 05:27:17
  #4
  Siten filtreye girdiyese yapacak bir şey yok. Ama filtreye girmediyse Google mesaj atarak durumu izah et. Benim ziyaretçilerim başka siteye gidiyor şeklinde anlat.