• 24-09-2008, 19:37:15
  #1
  Arkadaşlar Linkin Back | Link Değişim Kontrol . Otomatik Değişim duyanınız vardır belki ben uzun zamandır kullanıyorum ne kadar kişinin kullandığını tam bilemiyorum tabi Alexa Rank iyi düzeyde..

  Velhasılı, sisteme arkadaşlar devamlı yeni birşeyler ekliyorlar, geçen gün ise Otomatik Değişim yapıldıktan sonra istediğiniz siteyi eşleşmeden çıkarabilmemiz için bir özellik eklemişler..
  Kullanımı ise çok basit, Otomatik değişim bölümünde linkini vereceğimiz ve link alacağımız siteleri seçip kritelerimizi belirledikten sonra bekliyoruz. Bir zaman sonra sistem eşleştirmeyi yapıyor ve eşleşilen siteleri devamlı kontrol ediyor, link kodunu kaldıranları, infosu silinenleri ve kriterlerinizi bozanları eşleşmeden çıkarıyor. İşin özü gerçekten çok kaliteli bir değişim imkanı sunuyor..

  Bu arada arkadaşlara mail attım ve bu işi sektörel kategorilere ayırarak yapmaları için tavsiyede bulundum ve eminim yakında onu da eklerler..

  Kullanımıyla ilgili resimli anlatım: Linkin Back
 • 24-09-2008, 23:37:12
  #2
  Konuyu yanlış yere açmışsınız.
 • 25-09-2008, 04:12:11
  #3
  link değişim bölümüne açmayı düşündüm fakat böyle konuların daha önce buraya açıldığını gördüğüm için burayı tercih ettim..