• 31-08-2008, 12:21:34
  #1
  Merhaba arkadaşlar benim sitemde her işimle ilgili bir açıklama yapıyorum. Bir haber sitesiymiş gibi her işimle ilgili ayrı bir sayfa başlık ve o işle ilgili resimler var.
  Yani anlayacağınız ne kadar iş o kadar resim galerisi. Eskiden photoshopun otomatik bir hizmeti vardı web galerisi yapardı onu kullanırdım. Ama alt sayfalarda geri dönüş linki olmadığı için ziyaretçiler sorun yaşardı. Şimdi css ile liste biçimlendiriyorum bir liste oluşturuyor ve her resmi listenin bir maddesi yapıyorum bunları yan yana sıralıyor ve css ile şekillendiriyorum. Sizce resil galerisi için tablo oluşturup resimleri oturtmakmı daha iyi yoksa liste yapıp css le şekil vermekmi ?.


  He bir de her resme tıklandığında lightbox scripti uyguladım ekran kararıp resim büyüyor.

  İlgili sayfam Fuar Standı
 • 31-08-2008, 16:28:00
  #2
  Web Album Generator: Free Photo Album Software

  bu program işine yarar mı?


  html olarak kaydedip, sitendeki sayfalarda iframe ile yayınlayabilirsin. anasayfaya geri dönme linki de var.  program  galeri sayfası


  tek resim sayfası

  _________________________

  ek olarak şu galeri programına da bakabilirsiniz.

  Create web album with just a few clicks!

 • 31-08-2008, 16:52:38
  #3
  Arkadaşım iframeli sayfalar seo için hiç elverişli değil. Ben hem pratik görseli yüksek ama aynı zamanda seo dan ödün vermeyen bir teknik arıyorum. Yoksa onlarca bulunur tabi haklısın ama bizim amacımız farklı.