• 04-07-2024, 19:24:47
  #1
  Merhaba arkadaşlar işletmemiz teknik servis olarak hizmet vermekte örneğin: elektrik arızaları, beyaz eşya, bilgisayar televizyon onarımları yapıyoruz.
  sorular şunlar bunlara ne diyeceğiz. ?
  takıldığımız yerler


  soru: Aşağıdakilerden hangisi Ads'i kullanım amacınızı en iyi şekilde yansıtıyor? *

  Çalıştığım kuruluş (doğrudan işverenlerim) için reklam yayınlıyorum.

  Çalıştığım ajans adına başka bir kuruluş için reklam yayınlıyorum.

  Çalıştığım ajans adına bir şahıs, şahıs şirketi veya kayıtlı olmayan bir işletme için reklam yayınlıyorum.

  Kayıtlı olmayan işletmem için reklam yayınlıyorum. ( bunu seçince yasal ad soruyor işletme adımı kendi adım mı?)

  soru 2:
  Yukarıda verdiğiniz yanıtları göz önünde bulundurarak şirketinizi en iyi şekilde yansıtan işletme türünü seçin. *

  Birinci taraf: Reklamı yapılan ürün veya hizmetlerin sahibiyiz. Ayrıca bunların kalitesinden ve/veya siparişlerin karşılanmasından sorumluyuz. Örnekler: Şirket için çalışan bir acente değiliz. Hem üretim hem dağıtım yapan bir şirketiz veya sigorta şirketiyiz.

  Online satış portalı: Diğer taraflara ait markaları tanıtıyoruz ve bu markalara ait ürün veya hizmetleri web siteniz ya da diğer satış kanalları üzerinden satın alabilmenizi sağlayan bir yöntem sunuyoruz. Müşteriler, siparişleriyle ilgili yardım almak için sizinle iletişime geçebilir. Reklamı yapılan markaların sahipleri, Google Ads hesabıyla etkileşime geçmez. Örnek: Fiziksel mağazanızın veya sanal açık müzayedenizin internetteki varlığı.

  Marka bayisi: Ürün veya hizmetlerini Google'da reklamının yapıldığı şekilde satmak, logolarını ve diğer marka materyallerini kullanmak için marka sahibiyle sözleşme yaptık. Örnekler: Sigorta acenteleri, bayiler veya yetkili bayiler.

  Pazarlama ya da reklam ajansları: Google Ads'de reklam öğesi üretimi ve/veya kampanya yönetimi yaparak diğer markaları tanıtıyoruz. Şirket için potansiyel müşteriler sağlar ancak ürün veya hizmetin gerçek satışına dahil olmazsınız. Örnekler: Pazarlama ajansları veya satış ortaklığı yapan pazarlamacılar.

  Diğer/Bilmiyorum
  yukarıdaki seçeneklerden hangisini seçmemiz gerek?

  Soru3:
  28. Yukarıda belirtilen iddiaları destekleyen tüm ek belgeleri ekleyin. Ek belgeler aşağıdakileri içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir:
  İşletme tescili
  Lisanslar
  Sertifikalar
  Tüm ilişkilerin belgesi
  İşletme faaliyetleri ve reklamcılık uygulamalarıyla ilgili diğer belgeler
  ve son olarak burada hangi seçeneği secmeliyiz. ne göndersek doğru olur 2 dir uğraşıyoruz çözemedik artık =) red alıp duruyoruz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler iyi forumlar.
 • 10-07-2024, 04:05:12
  #2
  @serkan35; hocam bir gelişme kaydettiniz mi bilmiyorum ama ben red yedikçe tekrar aynı şekilde gönderiyorum, bir hesap 12. seferde biride 7. seferde onay aldı. Ama işletme faaliyet doğrulaması onay alan hesaplara da durduk yere tekrar doğrulama istedi iyice google cılkını çıkardı