• 14-05-2022, 15:25:03
  #1
  Merhabalar Google Merchant üzerinden Görüntülü reklam ağı kampanyası başlatmak adına bir hesap açılışı yapıp hesabımızı bağlayıp reklam vermek amacıyla tüm ürünlerimizi sitemizde devamlı güncellenmekte olan xml ile aktardık. Tüm ürünler yüklendi güncel olarak listelendi fakat ürünler onaylanmadı üzerine de merchants hesabımız askıya alındı.

  Ücretsiz listelenebilir özelliğimiz kapalı fakat reklam verme özelliğimiz açık bir şekilde merchants hesabımız mevcut görünmekte.

  Hesap tekrar askıya alınmış ve görünen şu şekildedir
  Hizmet verdiğimiz sektör Dijital Ürün ve Epin satışı. Yasal bir sektör Google nezdinde illegal olmuş olsaydı diğer firmalar da ürünlerini buraya yükleyemezdi.


  XML'den sürekli güncellenen ve yüklenen ürünler.

  Ürünlerin yanında yazan açıklama da şu şekildedir.
  Bu sorunu çözmek için pek vaktim olmadığı için ve işin bu boyutunu da pek çözümseyemediğim için sorunu çözemiyorum.

  Sorunu çözebilicek bir firma mevcutsa faturalı bir şekilde fiyatı abartmadan önce işi tamamlamak şartıyla en kısa sürede çözüme kavuşturabilirse ödemesini aktaracağım eğer işlemi tamamlayamazsa anlaştığımız tutarın ödemesi yapılmıyacak bu şartlar altında işi almak isteyen varsa sorunu çözebilirse işlem için gerekli anlaşmayı sağlayıp gerekli istek ve bilgileri tarafına aktarabiliriz.

  Google Adwors'e ürünleri aktarıp reklam vericeğim için bu işlemi çözüme kavuşturmamız gerekiyor. iletişim R10 Üzerinden PM ile yapılabilir tekliflerinizi PM göndererek yapabilirsiniz.  Konuyu yanlış yere açtığımı düşünmüyorum fakat yanlış bir yere açtıysam silip doğru kategoriye yönlendirebilirsiniz
 • 14-05-2022, 15:30:16
  #2
  Hocam selam alışveriş bölümüne ürünler eklediginizde sitenizin içerisinde sku gibi ürün kodlariniz mevcutmu değilse kabul etmez veya bölümüne göre duzenlenmismi modül şimdi bunlar önemli kısımlar dilerseniz bir karsilastirma yapın yapamazsaniz akşam 9 gibi yazın uzaktan bağlanıp kontrolleri sagliyim