• 30-01-2013, 16:39:19
  #1
  Merhaba arkadaşlar

  7 yıllık hesabım kazancım kesinleştikten sonra kapatıldı. Kapatılan mailde "ÖDEMENİZİ ALACAKSINIZ" denildi, yani hesabınız adwordscülere geri yatıralacak yerine "BİRİKMİŞ ÖDEMENİZİ ALACAKSINIZ" denildi.

  Her neyse ödeme günü geldi ve ödeme yapılmadı bildiğiniz gibi.

  Google forumlara yazdım, adsense-tr@google.com, adsense@google.com 'a mail attım, politika ihlal formundan itiraz ettim (çünkü ek olarak yazı yazabileceğiz tek form orası, ödeme gelmedi formu çok farklı), yetmedi adsense twitter hesabına tweet attım. Yabancı forumlara yazdım.

  Ödenmemiş havada kalan bir para var google'ın üzerine yattığı, ama durumun akıbeti hakkında hiç bir muhatap yok, ne kadar saçma sapan bir işleyiş bu, sizin google adsense ile direk sorunu anlatıp çözüm yolları arayabileceğimiz bir iletişim kanalınız var mı? Çünkü ne tweet, ne forum, ne google groups forum, ne dp, ne e-mail, ne de form'a geri dönüş yok. Olsa bile otomatik mesaj alındı mesajı veya kelalaka mesajlar.

  Bu adsense ile iletişime geçip yahu kardeşim ödemem kesinleşti yatırmadınız, üstüne üstlük adwordscülere geri ödeme taahhütü bulunmadınız tam tersi ödememi alacağımı söylediniz ama ödeme gelmedi. Yok mu bunun açıklaması diye sorabileceğim, bir iletişim kanalı varmı dır?

  8 yıl önce bu foruma üye oldum hatta eski moderatörüyüm, hatta kurulumuna çok büyük emeğim geçmiştir bakmayın bu 100 mesajlı nicke, bu foruma çok şey verdim ama 1 cevap alamıyorum bununla ilgili, illaki başına gelen birisi vardır p.m ile veya buradan bir çözüm yolu iletirse sevinirim. Çünkü r10'da dahi ses seda çıkmıyor...

  Şimdiden gelecek cevaplara teşekkürler.
 • 30-01-2013, 17:19:06
  #2
  Pek bilgim yok ama, bi istanbul adwords'u ara.Belki bilirler.Sonuçta google binası.Hemen yan masada adsense ekibi var.Onun yanında youtube vb.

  google un ofisini webrazzi tv.com da izlemiştim.

  Allah yardımcın olsun kardeş