• 03-12-2012, 13:44:45
  #1
  Merhabalar; Yaklaşık 4 Gün Önce Eski Kabul Edilen Hesabımı Kapatıp Tekrardan Aynı Site Üzerinden Farklı Hesabtan Başvuru Yaptım. Eski Hesabım Yurt dışında Olduğundan Dolayı, Yeni Başvuru Gerçekleştirdim. Fakat Bana gelen Mail'de,

  Sayın Kullanıcımız,

  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

  Sorunlar:

  - Site, Google politikalarıyla uyumlu değil


  ---------------------

  Daha fazla ayrıntı:


  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.  Böyle Bir Yazı Geldi.
  Günlük Organik Hitim 700 800 Arası , Aylık 15K 20K siteme organik hit yok diyebiliyor. Benim Anlamadığım Nokta. Daha Önce bu siteye başvuru yaptığımda hemen onaylayan Adsense Ekibi, Şuanda Bu organik hit yok demesi şaşırıcı.


  www.dekorasyonhaberi.com Site Adresim. Lütfen Bi Bakıp Gerekli Bilgilere Bana yardımcı olabilirmisiniz. Tekrardan Gönderim yapsam kabul ederlermi Acaba ?

  Şimdiden Teşekkürler Kolay Gelsin.
 • 03-12-2012, 16:00:03
  #2
  Konu Güncelldir Lütfen bi yardım ediniz arkadaşlar.