hisarcikkayi.com köy sitesi.
gelen mesaj aşağıdaki gibi;
19 Kasım (3 gün önce)


Alıntı
AdSense'e hoş geldiniz!

Başvurunuz üzerinde kısmi bir inceleme gerçekleştirdik. Bununla birlikte, sitenize AdSense kodunu uygulamaya başlayabilirsiniz. Ancak, siteniz tamamen incelenene kadar http://hisarcikkayi.com/ adresinde etkin reklamlar göremeyeceksiniz. Bunun yerine yalnızca, sitenizin arka planıyla uyumlu boş reklamlar göreceksiniz.

AdSense kodunu http://hisarcikkayi.com/ adresine yerleştirene ve bize reklam istekleri gönderene kadar başvurunuzu incelemeyi tamamlayamayız. İncelememizi tamamladığımızda, başvurunuz ya tamamen onaylanacak ya da onaylanmayacaktır. Onaylanırsa etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız.

Reklamlar sitenizde görünmeye başlar başlamaz, hesabınızı politikalarımıza uygunluk açısından sürekli olarak inceleyeceğimizi lütfen unutmayın. Herhangi bir ihlal saptanması durumunda, sayfalarınıza reklam sunumu durdurulabilir veya hesabınız onaylanmayabilir. Herhangi bir noktada reklamları görememeye başlarsanız, AdSense hesabınıza giriş yaparak, varsa görüntülenen uyarıları incelemenizi öneririz.

Reklam kodunu sitenize yerleştirmeye başlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. ADIM: Hesabınıza erişin.

http://www.google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Şifrenizi unuttuysanız, http://www.google.com/adsense/suppor...02&sct=app-api adresini ziyaret edin. Ayrıca, lütfen hesabınızdaki iletişim bilgilerinin geçerli olduğundan emin olun.

2. ADIM: Bir AdSense reklam birimi oluşturun.

"Reklamlarım" sekmesine giderek, seçilen ürünün "İçerik" olduğunu doğrulayın ve "+Yeni reklam birimi"ni tıklayın veya kılavuzlu turu kullanın: http://goo.gl/umUzL

3. ADIM: Reklam kodunu sayfalarınıza uygulayın.

Reklam biriminizi oluşturduktan sonra, web sitenizin HTML kaynağına yapıştırılacak reklam kodunu oluşturmak için "Kaydet ve kodu al"ı tıklayın. Kodu uygulama konusunda yardım için Kod Uygulama Kılavuzumuzu inceleyin: http://goo.gl/u4pGI

Sayfalarınızın HTML kaynağını düzenlemek üzere erişim hakkınız yoksa, lütfen web yöneticinizle veya size barındırma hizmeti veren şirketle bağlantı kurun.

Başlarken yardım almak için lütfen AdSense Akademisi'ni ziyaret edin: http://goo.gl/sRFsq

Özelleştirilmiş yardım ve performans önerileri almak için lütfen sunduğumuz farklı e-posta tercihlerini etkinleştirin: http://goo.gl/QFQrj

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Reklamlar görünmeye başladıktan sonra, test etmek amacıyla bile olsa lütfen kendi reklamlarınızı tıklamayın. Kendi reklamlarınızı tıklamak AdSense program politikalarına aykırıdır: https://www.google.com/adsense/policies
* AdSense kodunu, program politikalarımıza uygun yeni bir sayfaya veya siteye istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz. Bu işlemi yaparken bize bilgi vermeniz veya yeni bir hesap başvurusunda bulunmanız gerekmez. Lütfen tarayıcımızın, reklam kodunu yerleştirdiğiniz tüm web sayfalarına erişebildiğinden emin olun. Daha fazla ayrıntı için http://www.google.com/adsense/suppor...y?answer=10532 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi