• 19-11-2012, 12:56:39
  #1
  Merhaba arkadaşlar benim adsense hesabım kapatıldı bende geri açmak için talepte bulundum formu doldurup gönderdim 4 gün önce mail geldi red etmişler bugünde bir zarf geldi Merakla açtım içinden pin kodu çıktı sanırsam banlanmadan önce gönderdiler Şimdi hesabımı kurtarmanın bir yolu yokmudur?

  Kapatıldığında gelen mail;
  Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, sitenizde geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

  Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

  Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye http://support.google.com/adsense/bi...answer=2660562 adresinden ulaşabilirsiniz. İtirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan lütfen emin olun. İtirazınızı, https://support.google.com/adsense/b...pe=appeal_form adresinden gönderebilirsiniz. Ardından, itirazınızla ilgili olarak sizinle iletişime geçeriz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz,
  Google AdSense Ekibi
 • 19-11-2012, 13:10:49
  #2
  Aynı Durum 2 kere başıma geldi 2 kere pin geldi ama malesef
 • 19-11-2012, 13:16:51
  #3
  pini bana ver hocam oluyosa tabi 2 aydır pin bekliyorum yaw..
 • 19-11-2012, 13:23:42
  #4
  yeni bir blogger site ile yeniden başvurmaktan başka çare yok
 • 19-11-2012, 14:58:46
  #5
  Alıntı
  Aynı Durum 2 kere başıma geldi 2 kere pin geldi ama malesef
  Anladım hocam yani hesabı kurtarma gibi bir şansımız yok sanırsam
  Alıntı
  pini bana ver hocam oluyosa tabi 2 aydır pin bekliyorum yaw..
  Pini veririm tabiki ama işinize yaramaz hocam çünkü hesaba tanımlı geliyor girseniz bile kabul etmez
  Alıntı
  yeni bir blogger site ile yeniden başvurmaktan başka çare yok
  Hocam hesabım kapatıldı ancak sitem banlanmadı elimde farklı bir hesabım daha var pini onaylı ondan devam edecem hiç bir çare bulamazsam