hayvanlık bu başka birşey değil!!! - Sayfa 3 - R10.net
 • 04-07-2005, 04:49:53
  #19
  haha adamalr her yönü deniyor yaa ama sanmıyorum bunların kazandıgını + o yardım için tıklayan olayı biraz abartmış olayı yanai böyle siteleri google hiç acımadan direk atıyor ve parasını ödemeiyor. böye siteleri direk şikayer etmek gerekli. + türkiyenin bu konularda zarar görecegini sanam türkiyede bu rekalm pazarında yer almaya başaldıalr o yüzden türkçe reklamalrın yabancı sitelerde cıkmasını kimse istemez çünkü yabancıalr tıklamaz. yanai türkiyeyi banlaması zor ihtimal ama böyle yapan siteleri vablayarak temizliyor.
 • 05-07-2005, 06:53:28
  #20
  google burda https://www.google.com.tr/adsense/policies

  Teşvikler

  Web sayfaları kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik edecek herhangi bir metin içeremez. Buna kullanıcıları reklamlara tıklamak için cesaretlendirmek veya reklamlara tıklamak ve reklamlara ilgi çekmek de dahildir. Bu tür işlemler reklamverenlerin maliyetini artırmamak açısından kesinlikle yasaktır. Örneğin, siteniz içeriğe bağlı olmaksızın herhangi bir reklam için “buraya tıklayın”, “bizi destekleyin”, bu linkleri ziyaret edin” veya benzeri metinler içeremez.

  açık bi şekilde bahsetmiş eğer adam okumamışsa onun suçu bilmiyordum ayaklarına yatmasınlar o zaman çocuk oyuncağımı bu ya sinirlendim valla
 • 05-07-2005, 11:14:11
  #21
  ya arkadaşlar siz neyin derdindesiniz? buraya bilgimi paylaşmaya geliyorsunuz yoksa başkalarını ispiyonlamayamı? buna bakarsanız mp3 ve pornoda yasak veya google optimazozyanı felanda bırakın boş işleride işimize bakalım.yabancı forumlardaki kaliteyi yakalamak lazım.hintler bile anlaşıp birbirleriyle popup veya başka sistemler yapıp para kazanıyorlar bizimkilerse birbirinin açıgını aramakla meşgul! ya aslında böyle sitelerde siteni yazmıyacaksın.ve toplistelere siteni eklemeyeceksin.
 • 05-07-2005, 11:33:35
  #22
  Editor kutluyorum mesajindan dolayi. Geldim ve geldiimden beri burdada sadece milletin yaptigi hile konusuluyor. Rica ediyorum a$in artik sunlari milletin hilesi de kazanci da kendine. Adsense türkiye yi atmaz içiniz rahat olsun. Ben size garantisini veriyorum. Reklam veren oldugu sürece türkiye adsense den atilmaz. Bilgi paylasimini ispiyon olarak algilayanlar var. Hiledir yanlistir birakin kim yapiyosa yapsin herkesin kazanci,hilesi kendine. Bu konulari konustugumuz sürece yerimizde saymaya mahkumuz anlayin sunu artik.
 • 05-07-2005, 12:10:45
  #23
  herkes söyleyeceğini söyledi ve konu kapandı.