Kural İhlali Yapan Siteler - Sayfa 3 - R10.net
 • 07-10-2007, 04:58:14
  #19
  Şurası kesinki yapacak işi olmayan adamlar milletin ne yaptığını takip eder. Arkadaşım ben işlerimden kimin ne yaptığına bakmaya fırsat bulamıyorum, ayrıca bu tarz şeylerle karşılaştığım vakit google ın bugüne kadar haksız yere hesap kapamalarını göz önünde bulundurarak o adamın çok da haksız olmadığını düşünüyorum. Herkes işine baksın senin hoşuna gitmiyorsa bu tarz şeyler yapmazsın olur biter. israile ve abd ye silah parası aktaran firmalara dalkavukluk yapmak bize düşmez.
 • 07-10-2007, 05:05:15
  #20
  Misafir
  infinity adlı üyeden alıntı
  etliye sütlüye karışmıyoruz diye bu haldeyiz. hile yapıyorsa şikayet edilmeli, gördüğümüde ederim!


  "ok" ?

  ne haldeymişsin google salak sen akıllısın değilmi o bulamaz hileyi? hilesiz banlıyor zaten.. sana uğraşacak site felan yapayım kum sitesi onla ilgilen kule felan yaparsın... ugrascak baska bir seyin yok .. hile yapmıyorum yaptıgımı kanıtlayanda gelsin yanıma ama herseye karısmayın.. Durduk yere banlanınca bana hak vereceksin zamanla hersey
 • 07-10-2007, 05:48:40
  #21
  Arkadaşlar boşu boşuna şu mubarek ay tartışıp birbirinizi kırmayın. Ama şikayet konusuna gelince edilmeli, çünkü o siteler hepimizin hakkınızı yiyor. Çünkü ortada bir kap dolusu yemek var. Sen efendi gibi kaşığınla yerken adam alttan bir delik açmış ve ağzına akıtıyor. NE KADAR ADİL? Şikayet edeceksin tabi ki de. Sonra bak burada herkes dert yanıyoruz, yok tık başına 0.01 alıyoruz, yok reklam çıkmıyor bende diye. Çıkmaz tabi, çünkü altını oyanlar var. Bari hile yapan vatandaşlar, şikayet edeni de KARALAMAYIN. EDECEK TABİ, hayret ki ne hayret, ne günlere kaldık. !!!

  Bunu herkes bilmesine rağmen, sanki o hile yapmasa sen mi kazanacaksın diyor. Evet, o ve diğer tüm kural dahilinde reklam yapanlar kazanacak. Kural dahilinde her türlü rekabete evet. KALKIP DA BURDA HİLE YAPANLARI SAVUNANLARA DA YAZIKKK.
 • 07-10-2007, 05:54:37
  #22
  Scorpion adlı üyeden alıntı
  Türklerde bu duygu oldugu sürece para kazanamaz.
  yahu herkesin yaptıgı şey kendine sen şimdi o adamı şikayet edeceksin ban yiyecek
  ne geçecek eline yukardaki arkadaşın dedigi gibi , senin o reklamlarda ne hakkın varki sanki o adam 1 tane reklam alanını eksik koysa sen paramı kazanacaksın
  Herkesin yaptıgı kendine günahıda kabulleniyorki o adam hile yapıyor.
  Herkes, kendi evinin önünü temizleyecek.

  Ben Google Adsense yayıncısı olmanın yanında, Google Adwords reklamvereniyim. Reklam verirken, mp3 sitelerinde, ***** sitelerde, kural ihlali yapan sitelerde yayınlansın diye vermiyorum. Bu kadar basit.
  Bilintel Bilişim Ticaret Limited Şirketi - 0850 850 34 58
 • 07-10-2007, 05:58:19
  #23
  Kerem adlı üyeden alıntı
  Herkes, kendi evinin önünü temizleyecek.
  Ben Google Adsense yayıncısı olmanın yanında, Google Adwords reklamvereniyim. Reklam verirken, mp3 sitelerinde, ***** sitelerde, kural ihlali yapan sitelerde yayınlansın diye vermiyorum. Bu kadar basit.
  işte budur. Ağzına sağlık, güzel söylemişsin
 • 07-10-2007, 06:02:48
  #24
  hayır hırsıza hak veriyorsunuz ona yanıyorum. ayrıca burdaki insanlarıda hile yapmaları konusunda teşvik ediyorsunuz. Sonra google banladığı zaman tü kaka google.
 • 07-10-2007, 06:11:08
  #25
  Kerem adlı üyeden alıntı
  Herkes, kendi evinin önünü temizleyecek.

  Ben Google Adsense yayıncısı olmanın yanında, Google Adwords reklamvereniyim. Reklam verirken, mp3 sitelerinde, ***** sitelerde, kural ihlali yapan sitelerde yayınlansın diye vermiyorum. Bu kadar basit.
  Sen neyın reklamını verıyosun saglıkla ilgili bi urunmu satıyosun merak etme icerik adesenseye gore ***** sitesinde senin kalp krizi ilacin cıkmaz cıkıyosa bu ne senın sorunun ne adsense kullanıcısının bu içerige göre reklam cıkaramayan adsense programının sorunu...
 • 07-10-2007, 06:20:00
  #26
  Ne kadar basit düşünüyorsunuz. Benim verdiğim reklam belki o siteyle alakasız olabilir, ancak reklam veren bir tek ben değilim, değil mi? Ben sadece basit bir örnektim, benim gibi reklam veren binlerce kişi var. Evet ben sağlık sitesi sahibi değilim ve verdiğim reklam onunla ilgili değil, dolayısıyla kural dışı olarak reklam yayınlayan ***** sitelerde çıkmaz reklamım, ancak; benim gibi reklamveren olup da dediğiniz tarzda sitelere sahip olan, o siteleri için reklam verenler de var. Onlar da benim gibi o tarzda sitelerde reklamları çıkmasını istemiyorlar. Reklamverirken, program kurallarında bu tür sitelerde reklamlarının yayınlanmayacağı yazdığı için, o yazıya güvenerek reklam veriyorlar. Birileri, o güveni suistimal ediyorsa bu durum reklamverenlerin problemi olmamalı.

  Ayrıca tek konu ***** sitelerde reklam yayınlanması değil. Reklam yayınının kural dışı şekilde kullanılması da var. Pop-Up ile reklam gösterimi, tıklamaya teşvik edici yazılar, kural dışı yerleşim vs...
  Bilintel Bilişim Ticaret Limited Şirketi - 0850 850 34 58
 • 07-10-2007, 08:27:30
  #27
  Ben sadece sanamı dıyorum senın saglık siten varmı dıyorum ornek verıyorum verdım orgeni ıyı oku anlamıyosan bi alt yazı daha gecip bir ornek daha vereyim...
  Du kendimden ornek vereyim yoksa anlamıcaksan.
  Diyelim ki ben rentecarcıyım otomabil kiralıyorum ve adwords reklam verdim bu reklamım otomobille ilgili sayfalarda cıkması lazım degilmi bu reklam tutupda mp3 ***** crack marez sitelerde cıkmaz cunki otomobil kiralamayla alakası yok yani ben korkmam benim reklamım ***** mp3 vs sitelerde cıkıcak diye.
  (Burda senin şu lafın boşa oluyo ben sitemin mp3 ***** marez sitende reklamımın gozukmesini istemiyorum) lafın cok boş oluyo zaten içerikle alakan yok ha diyelim ki çıkdı butur sitede reklamın bu ne senın sorunun ne o adsense yayıncısının sorunu bu içerige göre reklam çıkaramayan adsense programının sorunu çakdın kofteyi bi ornek daha vereyim mi

  Şikayet mevzusuna gelince etrafda o kadar haksız yere ban yıyen varken kimseyi şikayet etmeyi düşünmüyorum ilk once kendini duzenlesin adsense kendi haksız yere ban atıpda mılletın parasını cebe atmasın.
  Ne zaman haksız yere ban duymam ozaman bende şikayet etmeye başlarım ha dıyeceksiniz adamlar hile yaparak senin kazanacagın parayı engelliyor benim alıcagım parayı felan englleyen yok gunluk belli bı tık oranım var belli bı para getırısı var o adam ban yeyınce benım alacagım paramı artıcak yooo benım tıkım belli aldım para belli o ban yedi diye bende 100 tık olurken 500 tıkmı olucak ) buda sacma bi düşünce bence.
  Ha adowords kullanıcısı icin tek haksızlık olay şu sitelerde google reklamlarına tıklayın yazısı olmaması lazım cunki istedigi ziyaretciyi elde edemıyor ozaman buna karşıyım.
  Ama kesinlikle şu cumleye onay vermıyorum ben senin mp3 ***** marez sitende reklamımın cıkmasını istemıyorum dıye bı cumle yok bunu kabul etmıyorum sebebınıde yukarıda yazdım.