• 24-09-2012, 23:20:58
  #1
  birincisi , adsense başvurusu yaptım fakat içerik yetersiz denilerek kabul edilmedi başka bir başvurumda kabul edildim. şimdi içerik yetersiz denilen sitede kabul edilen hesabıma ait reklamları yayınlarsam ban yermiyim.
  ikincisi , banlanan adsense hesabımı açmıyorlar ikinci bir hesap açıldığında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. yani telefon numarası ad soyad adres vb . yoksa boşuna hiç uğraşmamak mı lazım hepsi banlanırmı eninde sonunda.


  bir başka sorumda
  google demişsiniz ya aileden birisinin üzerine yapın filan diye ip ile kontrol edermi? yani ben adsense hesabımda oturumu kapatsam kendi gmail hesabımı açsam buradan bir ipucu elde edebilirlermi.
 • 24-09-2012, 23:40:16
  #2
  1. si hesabı tehlikeye atmak yersiz bence. Adsense bu hesabıda kapatabilirler, domainede ceza verebilirler.

  2. si hesabınızı aileden başka birinin üzerine alın sorun kalmaz. İllaki kendi ismimde olacak derseniz ( banlanma ihtimali artar ) adres, telefon, banka bilgileri kesinlikle aynı olmasın hocam.
 • 24-09-2012, 23:44:09
  #3
  Üyeliği durduruldu
  birincisi , adsense başvurusu yaptım fakat içerik yetersiz denilerek kabul edilmedi başka bir başvurumda kabul edildim. şimdi içerik yetersiz denilen sitede kabul edilen hesabıma ait reklamları yayınlarsam ban yermiyim. burda içerik nedir önemli olan bu net cevap verelim

  Evli iseniz eşinizin adına alabilirsiniz
 • 24-09-2012, 23:53:16
  #4
  Bak hesabımını riske atma bende zamanında rıske attım cok pısmanım ama baskasının adında adsense kullanıyorum ancak kendı adında olması farklı tabı

  adsense hesabımını aılenden bırısıne yap ve adres vs degıstır aynı olsun ancak . - vs ekleyerek degıstır