• 01-09-2012, 16:45:37
  #1
  Merhaba arkadaşlar,
  Son günlerde herkesin Danışmanlık Hizmeti verdiği bir bölümdeyiz şu an. Kimileri ise bende yakında geliyorum gibi trajikomik mesajları ile bir sen eksiktin zaten.. dedirttiği ve ne yazık ki gülerek izlediğim bir noktadayız.

  Arkadaşlar AdSense hesabı sahibi olmak, onu işletmek kadar önemlidir. Hiçbir konuda uzman olmamış bu kişileri uzman/bilgili/yetkili sanarak ne paranızı, ne de adınızı AdSense hesaplarınızı banlatarak heba etmeyin.

  Önüne gelenin Danışmanlık hizmeti verdiği konuya bir dönelim.

  Nedir bu Danışmanlık Hizmeti ?

  Bi kurum veya kişiye uzmanlık alanı ile ilgili yön verebilecek bilgi verme işidir. Aynı zamanda danışmanlık karşınızdaki kurum veya kişiye bildiklerini değil bilmediklerini öğretmektir. Danışmanlığın aynı zamanda eğitim isi ile ilgisi var demektir. Danışmanlık yapabilmek için gerekli alt yapı ve bilgi birikimine sahip olmak gerekir.

  Danışmanlık Hizmetinden Beklentiler Nedir?

  • Danışman firma siz kararlar alırken yanınızda olmalı ve karar surecinde yol gösterici olmalıdır!
  • Sizi hayallere değil gerçeklere ve ulaşılabilir hedeflere yönlendirmelidir.
  • Bilgiyi satın aldığınızdan dolayı sizden bilgi saklamamalı,
  • şeffaf olmalıdır.
  • Danışman firmanın/şahsın referansları olamaz. Danışmanlıkta gizlilik esas kuraldır
  • Rakiplerinize veya sektörünüzdeki firmalara size verdiği hizmeti anlatamaz.
  • Danışman çok konuşmaz icraat yapar ve kurumunuza katma değer yaratır.
  Bu bölümde erdilin, alico, syf01 adlı arkadaşlar sessizce takip ettiğim konularına hakim kişilerdir. Ancak bu kişiler bile biz "Danışmanlık Hizmeti" veriyoruz dememiştir.


  Danışmanlık Hizmeti kelimesini bu kadar kolay heba eden insanlar, önce dini alet eder konularına çek bir besmele başla işe, sonra sizin isimlerinizi de bir güzel AdSense'de heba eder.. Paralar cebe, çok güzel..  Unutmayın ; Yarım hoca dinden, yarım hekim candan, bunlar da sizi AdSense'den eder..
 • 01-09-2012, 16:50:56
  #2
  Üyeliği durduruldu
  şimdi senle tartışmaya girmeyeceğim ama konuna istinaden vatandaş gibi yorum yapacağım bu konunun bu kadar üstüne gitmendeki maksadı gayeyi anlamamakta zorlanmıyorum bahsi verdiğin kişilerin arasında ben yokum buda bana ne kadar uyuz olduğunun kanıtıdır.

  Ben sen dahil arkadaşım Adsense konusunda bilgi sahibiyim ve bunu senin bilmen bilmemen benim için önemsiz çünki konularımda arkadaşlar müşterilerim biliyor sana tavsiyem benimle yada başkalarının konularına şiddetle yaklaşana kadar sitelerinle zaman geçir inan kazanan sen olursun.

  rast gelsin işin gücün

  Adsense Danışmanı : Serkan BETUZ
 • 01-09-2012, 16:55:15
  #3
  bimaster006 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  şimdi senle tartışmaya girmeyeceğim ama konuna istinaden vatandaş gibi yorum yapacağım bu konunun bu kadar üstüne gitmendeki maksadı gayeyi anlamamakta zorlanmıyorum bahsi verdiğin kişilerin arasında ben yokum buda bana ne kadar uyuz olduğunun kanıtıdır.

  Ben sen dahil arkadaşım adsense konusunda bilgi sahibiyim ve bunu senin bilmen bilmemen benim için önemsiz çünki konularımda arkadaşlar müşterilerim biliyor sana tavsiyem benimle yada başkalarının konularına şiddetle yaklaşana kadar sitelerinle zaman geçir inan kazanan sen olursun.

  Rast gelsin işin gücün

  adsense danışmanı : Serkan betuz
  ""
 • 01-09-2012, 16:58:42
  #4
  Bende uzun süredir böyle konulari cok görür oldum. Acaba bunlara bu danismanlik yetkisini kim veriyor.

  Google mi? Yoksa o ellerindeki internet icin kullanabildikleri bilgisayarlar mi? )
 • 01-09-2012, 17:02:42
  #5
  db sılınmeden once bı uye danısmanlık hızmetı dıye adsense sattı sattı sattı adsenseler patlamaya basladı tatıle cıktı hatırlayan varmı bu konuyu sahıs hakkında sıkayet konusu acıldı ama db ıle gıttı oda
 • 01-09-2012, 17:07:46
  #6
  adsense alım satım yasak bu yüzden sizin adınıza hesap açıyolar bunun adı danışmanlık diyerek forum çerçevesinde yasal bir duruma getirilmeye çalışılıyor.

  örnek olarak
  dinen zina yasak imam nikahı kıyarsın günahada girmessin
  mantığı
 • 01-09-2012, 17:20:42
  #7
  Danışmanlık hizmeti veren kişiler gerekli şartları konularına yazdıkları zaman hizmetten yararlanmak isteyen kişiler şartları kabullenerek iş verirler.Güvenmediğiniz, gerekli donanım ve bilgiye sahip olmadığına inandığınız kişilere iş verip vermemek tamamen kendi inisiyatifinizdedir.Konusunda taşıdığı şartları yerine getirmeyen, dolandırıcılık yapan veya işi yarıda bırakan kişileri şikayet veya ihbar ederek bize ulaştırmanız kafidir.Konu farklı boyutlara gittiği için yoruma kapatıyorum.