• 20-08-2012, 00:30:38
  #1
  Arkadaşlar uzun zamandır adsense hesabımı kullanmıyordum şimdi maille girdiğimde böyle bir uyarı alıyorum bunun altından kalkamadım bütün kullandığım maillerle denedim hepsinde alttakini diyor. O ilgili adrestende girince yine aynısını diyor ne yapmam lazım ?

  Alıntı
  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve emir@benimweb.net ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz. Ancak, hesabınızın reklam kodunun, program politikalarımıza uygun olan tüm web sitelerinde kullanılabileceğini hatırlatmak isteriz. Aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:
  Hesabınızın şifrenizi unuttuysanız, bu sayfayı ziyaret edin. Ardından şifrenizi sıfırlamanız için size yardımcı olacağız.
  AdSense hesabınızda oturum açamıyorsanız veya hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştiremiyorsanız, mevcut hesabınızı kapatıp kısa süre önce gönderdiğiniz başvuruyla yeni bir hesap açabiliriz. AdSense Şartlar ve Koşulları uyarınca, kapatılmış olan hesabınıza ilişkin hesap ayarları, raporlar veya 10 ABD Doları'nın (ya da yerel para birimindeki karşılığının) altında kalan kazançlar ödenmeyecek veya yeni hesabınıza aktarılmayacaktır. Sitenizdeki mevcut reklam kodunu da yeni hesabınızda oluşturulan kodla değiştirmeniz gerekecektir. Bu işleme devam etmek için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.
  Mevcut AdSense hesabınızı kullanmaya başlama konusunda yardım için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 • 20-08-2012, 00:49:27
  #2
  Hocam daha önce emir@benimweb.net bu adresle bir başvuru yapmışsınız ve o başvuru 2. onay aşamasında olabilir.
 • 20-08-2012, 01:05:41
  #3
  Forumenerji adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam daha önce emir@benimweb.net bu adresle bir başvuru yapmışsınız ve o başvuru 2. onay aşamasında olabilir.
  ama giriş yapmayalı 1 yıl oluyor.. Onay aşamasında bukadar takılır mı ?
 • 20-08-2012, 01:57:02
  #4
  Hayır hocam o kadar olmaz da peki o belirtilen mail ile adsense giriş yapmayı denediğinizde ne diyor ?
 • 20-08-2012, 16:09:24
  #5
  Arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm..
  Yeni bir adsense başvurusu yaptım ve anında başvuruyu yaptığım an ilişkili hesaptan tekrar girmeyi denedim ve hesabıma erişemiyorum seçeneğine tıkladım ufak bir forum çıktı hesap adı yeni hesap email adresi erişemediğim hesap maili diye bunu doldurdum. Tabi yeni hesap email kısmına yeni açtığım daha hiçbir sonuç cevabı dönülmemiş adresi yazdım. Şuanda maili kontrol ettim ve eski hesaboımın kapatıldığı ve yeni hesabımın aktif edildiği ile ilgili mail tarafıma dönmüşler. Yeni hesabıma giriş yaptım tek sorun içerdeki reklam kazancı sıfırlanmış durumda ama hiç hesap olmamasından bu şekilde olması daha iyi diye düşünüyorum. Bu sorunla karşılaşan yada ilerde karşılaşıcak olanlara umarım bu yazımın faydası dokunur