• 14-12-2010, 23:20:21
  #1
  Sayın Kullanıcımız,

  Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

  Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

  Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/suppor...y?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Hiç kullanmadığım bir Adsense hesabımdı bugün giriş yapayım dedim böyle bi mail gelmiş bunun dışında aktif olan Adsense hesabımda aynı şekilde banlanmış :s nedir bu ya?
 • 14-12-2010, 23:22:39
  #2
  Üyeliği durduruldu
  google artık kendince belirli para kısıtlamalarına gidiyor.hesabın açık olması fakat ne size ne onlara fayda sağlamamasından dolayı sanırım hesabınızı kapatmışlar..tabi bu benim düşüncem.
 • 14-12-2010, 23:25:32
  #3
  Yok ağa ya artık Adsense ile iş yapılmıyor :s 3 adet hesabım banlandı ya.. hepsinde de param vardı.
 • 15-12-2010, 22:39:27
  #4
  CemaLi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yok ağa ya artık Adsense ile iş yapılmıyor :s 3 adet hesabım banlandı ya.. hepsinde de param vardı.
  Aktif olan AdSense hesabına hangi siteler baglıydı kardeşim illegal bir durum yoksa site adreslerini PM atarmısın incelemek istiyorum