Şöyle başıma gelen bir şeyi kısa şekilde yazmak istedim belki birileri birşeylerini değiştirir.

Bloguma adsensesi yeni almıştım, her gün düncel teknoloji ve dünyadaki konular hakkında her türlü konu ama yazı yazıp günde bir kaç adet bloguma ekliyordum

Adsense gelirim şöyle diyim; 10 tıklamaya 2,5 $ veriyodu.

Bir hafta böyle devam ettirdim denge hiç bozulmadı, takii araya bayram girdi bir tane bile blog yazamadım sitem öyle kaldı adsense gelirim tıklamaları yarı yarıya düştü tamam buna doğal dedim ama tıklama başına verdiği para reziil bir durum aldı cop/past yapıyodum o aralar vaktim yoktu çünkü .

10 tıklama 00,4 veriyodu gördüm bunu şok oldum, o aralarda r10 da bir sürü konu açılmaya başladı Adsense gelirim çok düştü şöyle böyle .. bende bir sorun yok o zaman dedim bende.

Ama düzelmedi, bende aklıma geleni yaptım copy/past olayını bıraktım ilk günlerdeki gibi yine kendim yazmaya başladım klişelikten kaçtım diyebilirim 3 gün için adsense tıklama başına verdiği para yine çoştu şimdi tık başına 1 $ garanti veriyor bazen çıkıyor bile bu fiyat ( tabiki 0,60 da oluyor ben genedlen bahsettim burda ) bunu anlatmak istedim çünkü bu aralar yine r10 da adsesne gelir düzeyleri hakkında çok yakınan var benim başımdan geçen olaydan esinlenip birşey ler yaparlar ise onlarda sonucu görücektir.

Google içeriğe göre para veriyor gibi yorumları şöyl kabul edin; İçeriğin kalitesine göre o zaman sizde farkı görüceksiniz.