• 01-11-2010, 18:40:20
  #1
  Konu: Google AdSense: videopois.com adresindeki sitede değişiklik yapmak için 3 iş gününüz var

  Bu mesaj, gelen e-postaları kabul etmeyen, sadece bildirim amaçlı bir e-posta adresinden gönderilmiştir. Lütfen bu mesajı cevaplamayın. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Merhaba, Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://videopois.com/Genel/Azgin-kad...hvetti-xD.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik. Yayıncılar, Google reklamlarını, reklamları herhangi bir yöntemle gizleyecek şekilde uygulayamaz. İyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için, yayıncıların Google reklamlarını site içeriğinden açıkça ayırmaları önemlidir. Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/support/adsen...e-1pp-tr&hl=tr) gözden geçirip tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz. Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Google AdSense Ekibi Sorun Kimlik Numarası 1492905 ---------------- Bu uyarı e-postasıyla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen Yardım Merkezimizi ziyaret edin: https://www.google.com/adsense/suppo...e-4ai-tr&hl=tr.


  Arkadaşlar kural ihlali yaratan yerleşim nedir, ben video öncesi reklam olarak düşünüyorum sizce ne olabilir belirtirseniz sevinirim 3gün içerisinde düzeltmem gerekiyorda...
 • 01-11-2010, 18:41:51
  #2
  ilk olarak göze çarpan VİDEO ÖNCESİ REKLAM. Öncelikle onu kaldırınız.
  Edit: e-mail adsenseye kayıt olduğunuz maile mi geldi yoksa ...@domain.com mail adresine mi?
 • 01-11-2010, 18:43:01
  #3
  Video üstü ve video altı reklamlar olabilirmi peki çünkü demişki;

  Yayıncılar, Google reklamlarını, reklamları herhangi bir yöntemle gizleyecek şekilde uygulayamaz. İyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için, yayıncıların Google reklamlarını site içeriğinden açıkça ayırmaları önemlidir.
 • 01-11-2010, 18:53:35
  #4
  izm
  Üyeliği durduruldu
  O ne video arkadaş!
  Bu arada video önü reklamdır sorun yaptıkları bence.