• 25-10-2010, 20:41:18
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Adsenseye Başvuruyorum Şöyle Yazıyor

  Sayın XY XY,

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve SSS@SSS.COM ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz. Ancak hesabınızın reklam kodu, program politikalarımıza uygun olan tüm web sitelerinde kullanılabilir.

  Birkaç seçeneğiniz vardır:

  1. AdSense hesabınıza erişiminiz varsa ve AdSense giriş e-posta adresinizi güncellemek istiyorsanız lütfen https://www.google.com/adsense/suppo...y?answer=12745 adresini ziyaret edin.

  2. Hesabınızın şifresini unuttuysanız http://www.google.com/adsensepassword adresini ziyaret edin. Şifrenizi sıfırlamanız için size yardımcı olacağız.

  3. AdSense hesabınızda oturum açamıyorsanız veya hesabınızla ilişkili e-posta adresine erişemiyorsanız, mevcut hesabınızı kapatıp gönderdiğiniz başvuruyla yeni bir hesap açabiliriz. AdSense Şartlar ve Koşulları ( http://www.google.com/adsense/terms ) uyarınca, kapatılmış olan hesabınıza ilişkin hesap ayarları, raporlar veya 10 ABD Doları'nın (veya yerel para birimindeki karşılığının) altında kalan kazançlar ödenmeyecek veya yeni hesabınıza aktarılmayacaktır. Sitenizdeki reklam kodunu da yeni hesabınızda oluşturulan kodla değiştirmeniz gerekecektir.

  Bu işlemi gerçekleştirmek için lütfen https://www.google.com/adsense/suppo...oaccountaccess adresini ziyaret edin.

  Mevcut AdSense hesabınızı kullanmaya başlama konusunda yardım için http://www.google.com/adsense/suppor...y?answer=81558 adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi
 • 25-10-2010, 20:45:19
  #2
  ee senin derdin?
 • 25-10-2010, 20:46:04
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Niye böyle bir sorun yaşıyorum ? Kayıt olmak istiyorum. Nasıl düzeltebilirim ?
 • 25-10-2010, 22:13:59
  #4
  iki kez başvurmuş olabilirmisin? yada ilk başvurduğunda gelen maili görmeden 2.ci bir başvuru göndermiş olabilirmisin?