• 10-10-2010, 12:25:20
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Selamın aleyküm

  Bu konuyu açarken içimde çok büyük umutlar var yani herkesin adsenseden büyük paralar alması gibi , nasıl olcak diyorsunuz şimdi anlatıyorum.

  15 tane konu gözlemledim , başlıklar şöyleydi 'tıklamam normal ama tıklama başına aldığım ücret düşük' şimdi adsense bölümüne dönün sayfayı yenileyin ilk sayfada en az 3 tane böyle başlık var ! Ve hepsinin yorumlarında bir tane arkadaş , Filtre kullan kazanırsın dostum demiş ama hepsi filtre kullandıktan sonrada aynı sorunla karşılaştığını söylüyor..Bunu sebebi ise budur , bu bölümdeki filtrelerin hepsinde çöp siteyi geçtim , olmıyan siteler var! siteler kapatılmış ama hala filtrede yer kaplıyor..Bunu fark eden herkes kendi filtresini yapmaya çalışıyor(benim gibi) filtre yaparkende , her 1 saatte bir sitesini yenileyip yeni gelen reklamlara bakıyor , ve kötü bulduğu siteyi filtreliyor .. Ama belki site tık başına büyük paralar veriyor? bunu kim bilebilir.. Tabiki o siteden tık başına büyük para almış bir arkadaş.. bu konuyu açma sebebimde budur..

  Mesela birtane arkadaş gelcek , sitemde şu sitenin şu sitenin reklamı çıkıyor..Memnunmusunuz bu sitelerden tık başına ort. kaç veriyor dicek.. ve bir tane bilen kişide anlatıcak böyle böyle dicek.. o kişide isterse filtreliycek istemezse filitrelemicek..

  Not : Tık başına verdikleri ücret hep deyişiyor biliyorum , ama bazı siteler hep 0,1 veriyor bu yüzden açtım bu konuyu o siteleri yok etmek , ortaya çıkartmak..

  Yani bu konuda filtre paylaşılmıcak , bu konuda sizin filtrenize yeni siteler eklenirken , yardım edilcek..

  İnşallah istediğim gibi iyi bir konu olur..

  Ben başlıyorum ;

  minoxidilsatis.com
  javaindirmek.info
  sakinvazgme.info
  gold.com.tr
  bugunogun.info
  Bu siteler , sitemde reklam olarak çıkıyor .. Sizce ne yapmalıyım?
 • 10-10-2010, 12:30:44
  #2
  info uzantılı sitelerin para verdiğini daha duymadım desem yalan olmaz sanırım.