• 22-09-2010, 07:39:17
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Arkadaşlar daha önce burada yabancı siteden yüksek gelir elde etme yöntemi ile ilgili bir konu açmıştım ve birkaç arkadaşımız siteler açıp deneme yaptılar bazı arkadaşlarımız olayı kavradı bağzıları kavrayamadı ama orada bahsettiğim yöntem ilk etaplar için yeterli olan yöntemlerdi burada olayı daha detaylı anlatmak istiyorum ve birçok arkadaşımızın bu yöntemlerden yararlanmasını sağlamak istiyorum.


  Adsense hesabı olmayan arkadaşlar burada verdiğim yöntem ile hemen hesap açabilirler

  1.En önemli etken olan niche domain seçimi (Domainler hem yüksek araması olan kelimeler olmalı hem iyi kazandıran kelimeler hemde rekabet oranı düşük kelimelerden oluşmalıdır)

  Sizin için hazırladığım bazı nich kelimeler, aramalarımda özellikle yüksek kazandıran aramaları iyi olan ve rekabet oranları rekabet edilebilecek durumda olan nich kelimeleri hazırladım.

  Alıntı
  Hotel ve Turizim Kelimesi için :

  prague hotels, prague apartments, prague hostels, prague motels, paris hotels, paris apartments, paris car rental, barcelona hotels, barcelona apartments, milano hotels, milano apartments, milano car rental, ( ve diğer önemli şehirler turizm açısından )

  Loan Kelimesi için :

  student loans, payday loans, home loans, bad credit loans, car loans, unsecured loans, auto loans, student loan consolidation, cheap loans, private student loans, small business loans, cash loans, fha loans, compare loans, mortgage loans, business loan, federal student loans, bank loans, quick loans, online loans, best loans

  Credit Kelimesi için :

  credit report, credit score, bad credit loans, credit repair, credit counseling, credit card processing, consumer credit counseling, credit card offers, compare credit cards, student credit cards, best credit card, secured credit cards, low interest credit cards, credit card comparison, bad credit mortgage

  Insurance Kelimesi için :

  travel insurance, health insurance, cheap car insurance, pet insurance, dental insurance, motorcycle insurance, cheap travel insurance, homeowners insurance, house insurance, renters insurance, medical insurance, business insurance, term life insurance, compare car insurance, cheapest car insurance, contents insurance, public liability insurance, bike insurance, cheap insurance, motor insurance, affordable health insurance, health insurance quotes, car insurance companies, cheap health insurance, whole life insurance, affordable health insurance, pet insurance, car insurance for women

  Karışık kelimeler :

  warhammer gold, warhammer online gold, aoc gold, travel nurse, prostate cancer treatment, acne treatment, car hire spain, car finance, stock broker, stock trading, stock footage, stock images, investment advice, investment opportunities, investment companies, mobile marketing, mobile advertising
  Buradan rekabet oranını görebilir ve arama sayılarını inceleyebilirsiniz Google

  2.Site kurulumu, ayarlamaları ve hosting lokasyonu

  Site kurlumu ve sistem tercihi.
  Bu tür sitelerdeki en basit ve etkili sistem hiç tereddüt yokki WORDPRESS bu yüzden hepinize kesinlikle wordpress kurmanızı tavsiye ederim bütün sitelerimde kullandığım sistem ve işinizi kolaylaştıracak birçok yazılımı bulmanızı sağlamaktadır.

  İngilizce wordpress indirme adresi : http://wordpress.org/download/

  Güzel Wordpress tema arşivi : http://wordpress3themes.com
  Gereken eklentiler : AdSense Now!, All in One SEO Pack, Google XML Sitemaps, WP Auto Tagger.

  Permalink ayarı : /%postname%.html bu şekil en kısa en sade ve google.com un en sevdiği permalink sistemi.

  Anahtar kelime ayarı : Anahtar kelimeleri seçerken 20 adeti geçmemeye özellikle dikkat edin ve seçtiğiniz anahtar kelimelerin içeriğiniz ile alakalı olmasına özen gösterin ve anahtar kelimeleri seçerken rekabet oranlarını iyi araştırıp seçinki işiniz daha kolay olsun.

  Optimizasyon için kaliteli bir trafik ve kaliteli bir içerik : Sitenizin optimizasyonu için sitenizdeki reklam yerleşiminin kazançlarınızda önemli bir rol oyanayabileceğini bir çok kez vurgulamıştım. Bu özelliğe ek olarak, sitenizin kaliteli içeriği ve buna paralel yüksek kaliteli trafik, AdSense ile elde edeceğiniz başarı için önemlidir.

  Uymanız gereken bazı kurallar :
  • Websitesi belli bir kesime hitap etmeli. Para kazanmak için reklamın müşterisini bulmalıyız.
  • Tasarım sade ve göze hoş gelmeli. Ziyaretçiler sitemizde uzun süre kalabilmeli.
  • Reklam yerleşimleri sade ve göze batmayacak şekilde olmalı.
  • Reklam yayınlama kuralları ihlal edilmemeli.
  • Sahte ve bilgi içermeyen sayfalardan kaçınılmalı.
  • Ziyaretçilerin soru ve sorunlarına cevap verilmeli.

  Web sitenizin trafiğini optimize etmek isterseniz, içeriğinizi nasıl geliştireceğinizle ve sayfalarınızı nasıl yapılandıracağınızla ilgili fikirler için web yöneticisi yönergelerine yakından göz atmanızı tavsiye ederim. Özel olarak, URL'lerinizi Google Sitemaps'e göndermeniz, insanların daha fazla sayıda web sayfanızı keşfetmelerine ve sitelerinizin etki alanının büyümesine yardımcı olabilir.

  Hosting: Lokasyonu avrupa veya amerika olması herzaman fayda sağlar.
  Eğer durmunuz müsait değil ve masraf edemiyorsanız burada verdiğim linkten 5gb limitli iyi çalışan ücretsiz hosting alabilirsiniz ama nasıl yapılıyor ile ilgili lütfen benden bilgi istemeyin site ingilizce eğer yabancı diliniz var ise ve com,net,org domainiz var ise hostingi bedava alabilirsiniz.

  3.Reklam dizilimi ve renk uyumu

  Google reklamları için en iyi konum, içeriğe bağlı olarak sayfalar arasında farklılık gösterecektir. Reklamlarınızı yerleştireceğiniz yeri belirlerken kendinize şu soruları sormalısınız:
  • Kullanıcı sitemi ziyaret ederek ne yapmaya çalışıyor?
  • Belirli bir sayfayı görüntülerken ne yapıyor?
  • En çok hangi bölüme dikkat ediyor?
  • Reklamları, kullanıcıyı rahatsız etmeden bu alanla nasıl bütünleştirebilirim?
  • Sayfanın temiz, derli toplu ve çekici görünümünü nasıl koruyabilirim?  Belirli konumlar, diğerlerinden daha başarılı olur. Bu "ısı haritası"nda, örnek bir sayfa düzeninde ideal yerleşim gösterilmektedir. Renkler, koyu turuncudan (en iyi performans) açık sarıya (en düşük performans) doğru gider. Diğer tüm şartlar eşit olduğunda, sayfanın üst yarısında bulunan reklamlar, alt yarısında bulunan reklamlardan genellikle daha iyi performans gösterir. Zengin içeriğin ve gezinme yardımlarının yanına yerleştirilen reklamlar, genellikle daha başarılı olur. Bunun nedeni, kullanıcıların sayfanın bu bölümlerine daha çok dikkat etmesidir.
  Bu ısı haritası, bir konumlandırma kılavuzu olarak faydalı olsa da reklam konumu belirlerken her şeyden önce kullanıcılarınızın tercihlerini dikkate almanızı öneririz. Kullanıcıların farklı sayfalardaki davranışlarını ve onlar için en faydalısının ve en dikkat çekici yerin neresi olacağını düşünün. En ideal reklam konumunun bazı sayfalarda sizin tahmininizden farklı olduğunu görebilirsiniz.

  Örneğin, kullanıcıların özellikle makale okumaya yoğunlaştığı sayfalarda, başmakalenin hemen sonuna yerleştirilen reklamlar genellikle iyi performans gösterir. Sanki kullanıcılar makaleyi okumayı bitirmiş ve kendi kendilerine "Peki şimdi ne yapabilirim?" diye sorar duruma gelmiştir. Hedefi iyi belirlenmiş reklamlar, kullanıcının bu sorusuna cevap verebilir.

  Renk seciminde mutlaka zemin rengi dısında beyazdan ayıran pastel renkte bir renk secin. Neden: Adsense reklamları az da olsa makaleden sonra ilgi cekici olmalı.

  Güzel reklam dizlimi ve %7 tıklama oranı alan bir site örneği : Örnek site

  4.İçerik bulmak ve Re-Write işlemleri

  Arkadaşlar daha önceki konumda sizlere translate yönteminden bahsetmiştim bu başlarda işinize yarayabilir ama uzun vadede çözüm sunmaz en iyisi ya özgün makale yazdırmak yada re-write makale hazırlatmak bu konudada çalışmaları kaliteli olan bir arkadaşımı önerebilirim r10 netten hem fiyat olarak uygundur hemde işleri kalitelidir ben yıllardır Digital Pointten bir arkadaşa hazırlatmaktayım ama bu arkadaşın işlerini gördükten sonra hemde fiyat avantajı büyük olmasından sebep bu arkadaşımla çalışma kararı aldım sizlerede öneririm . Arkadaşımızın niki : gdi ve konu linkine buradan ulaşabilirsiniz

  Dersenizki ben kendim iniglizce biliyorum ve bunu tek başıma yaparım ozaman aldığınız domain konusu ile ilgili google da arama yaparsanız benzer içerikli siteler bulmanız çok kolaydır oradaki makalaleri alıp re-write yapıp yayınlamanız gerekir. Re-write için önerebileceğim bir program var ücreti 77$ olan bir program ama denemelerimin sonucu derimki gerçekten başarılı bir program içerikleri tamamen özgünleştirmenizi sağlamakta Link : The Best Spinner

  İpucu : Günde en fazla 10 makale girmenizi öneririm özellikle başlangıçta daha sonradan wordpressinizi her gün 1-3 adet makale ekleyeceğiniz şekilde ayarlamanız gerekir site nekadar güncel olursa google da okadar hızlı üst sıralarda olursunuz.

  5.Backlink çalışmaları

  Sitenizin hit alabilmesi konularınızın hızlı indexlenmesi için en önemli etken backlink çalışmasıdır bunun için kendi kullandığım ve önereceğim bazı yöntemler var bu yöntemlerin hepsini uygulamanızda fayda vardır.

  1.Yöntem en öenmli etkenlerden biridir : Profil backlink çalışması bu işlemi sitenize 30 makale ekledikten sonra yapmanızı öneririm yani açılıştan 2-3 hafta sonra yaparsanız sorunsuzca size faydası olur bu hizmeti r10 da veren çok kişi var ama 1 kişi hariç diğer herkes bu yöntemi thebacklinkbuilders sitesinden alıp %200 kar ederek satıyorlar ve konularına bu böyledir diye yazınca yazınızı şikayet edip sildiriyorlar ben uzun yıllar thebacklinkbuilders sitesinden backlink aldığım için benzerlikleri kolaylıkla bulurum ve son zamanlar bu sitedende sıkıntılar yaşadığımdan yeni arayışlara girdim ve bu arayışlar sonucu r10 netten Ozel nikli arkadaşın sunduğu hizmeti inceledim ve denedim ve bazı arkadaşlara denettim ve sonuç beklentilerimden yüksek çıktı bu yüzden hepinize öneririm ve sitenizde başarı sağlamak için ilk etapta kullanmanız gereken paket 3000 ve 5000 profil backlink paketidir konu linki bu paketi aldıktan sonra içerik eklemelerinizie devam edip 2-3 ay süreden sonra tekrar bir paket alıp google da olan durumunuzu yukarı çıkarmanız mümkündür.

  Arkadaşlar sitede profil backlink yöntemi satan bir sürü arkadaş var hepsi 2-3 misli fiyatla http://thebacklinkbuilders.com/ sitesinden alıp satış yapıyorlar lütfen bunlara aldanmayın ve aynı hizmet için kat kat para ödemeyin o insanların konularında açıklama istediğinizde hemen yazınıs siliniyor ve bu buradaki kalite düşüklüğünü gösteriyor ben uyarımı yaptım eğer bu yazımda silinir ise tüm yazılarımın silinmesini ve bu forumdan üyeliğimin hemen iptal edilmesini talep ediyorum ve 6 aylık ödediğim ve hala aktif olmayan GOLD üyeliğimi NELPH nikli arkadaşa verilmesini istiyorum insanların özgürce satın aldıkları şey,in detayını sorgulama hakkının olmadığı yerde kusura bakmayın ama ben ticaret yapmam ve size emin olarak söylüyorum ki yukarıda referans verdiğim arkadaş dışında herkez http://thebacklinkbuilders.com/ paketleri 2-3 msili fiyatla burada millete satmakta hiçbir artıları yoktur !!!

  2.Yöntem : İmleme siteleri imleme sitelerinin önemini sizlere anlatmama gerek yoktur sanırım sürekli güncellenen ve popüler olan yabancı imleme sitelerine sitenizi ekliyorsunuz hergün eklemeye özen verirseniz kısa sürede büyük faydalarını göreceksinizdir.

  3.Yöntem : PR 4 ve üzeri yabancı sitelerden 3 aylık sabit backlink satın alma ve yüksek PR değerine sahip ingilizce içerikli sitelerde ücretli veya ücretsiz tanıtım yazıları yayınlatmak.

  4.Yöntem : Yabancı bloglarda yorumlar eklemek tabiki bunu çok sıklıkta yapmamanız gerekir özellikle açtığınız site ile ilgili konuların yeraldığı veya benzer konuların bulunduğu bloglara linkinizi verip alakalı yorumlar yapın ama dediğim gibi çok aşırıya kaçarsanız google sizi filtreye alabilir.

  5.Yöntem : Büyük çaplı ingilizce forumlara sürekli konular girmek ve imzanızda sitenizi yazmak size büyük fayda sağlar. Bu tür forumlarıda google da basit aramlar yaparak bulmanız mümkündür mesela loan kelimesi ile ilgili bir forum arıyorsam yazacağım kelime Business Forum olacaktır google da.

  6.Yöntem : İngilizce dizin sitelerine sitenizi eklemek bunu ya kendiniz araştırıp yaparsınız veya bu işide düzgünce yapan forumdan arkadaşımız Erhan'nın konusundan inceleyip anlaşıp arkadaşa yaptırtabilirsiniz uygun bir ücret karşılığı bende kendisi ile çalışmaktayım ve çok memnunum.

  6.Resimler için Seo optimizasyonu

  Web sitelerimizde kullandığımız resimlerin önemini çoğumuz gözardı ederiz ama resimler özellikle e-shop, online oyun, video, firma rehberi gibi birçok sitede çok büyük önem teşkil eder ve doğru kullanıldığında yüksek hit kazanmanıza vesile olur.

  Resimlerin optimizasyonu için 5.ana terimi sizler ile paylaşmak isterim.

  1.Resminizin adında anahtar kelimeler kullanın. tipik image01.jpg dosya yerine tanımlayıcı ve keyword bakımından zengin bir kelime kullanın. Örneğin, seo-optimizasyon-hizmetleri.jpg. Kelimelerin arasına tire kullanınki arama moturu kelimeyi ayırmada daha rahat hareket edebilsin.

  2.Mutlaka ALT tag'ı web sitenizdeki resimlerinizde kullanın, ALT Tag'a yazacağınız kelime resimle en uyuşan kelime olmalıdır aksi taktirde bu SPAM olarak algılanmaktadır buna çok önem vermeniz gerekir örnek : lionell-messi-resimleri.jpg ise resim adınız ALT tag Lionell messi resimleri diye adlandırabilirsiniz veya eklemede bulunabilirsiniz ama kesinlikle alakasız kelime kullanmayınız.

  3.Resimlere keywords eklemek büyük avantaj getirir resimlerinize elinizden geldiğince keywords (Anahtar kelime) ekleyiniz bu google da resim sonuçlarınızın daha rahat bir şekilde listelenmesini sağlar.

  4.Resimlere DESCRIPTION (Açıklama) ekleyin resmi hengi konu için kullandıysanız bu konuyla alakalı kısa açıklama eklemeyin açıklamayı 150 karakterden uzun tutmamaya özen gösterin konuyla alakalı açıklama yapın ve kısa tutun.

  5.Background, table border gibi resimleri sitenizi dizayn ederken alt=”" şeklinde belirtin bununda önemleri var seo açısından.

  Eğer bu adımları uygulayıp sitenizdeki düzenlemeleri yaparsanız ileriye dönük arama motorlarından gelen hitlerin artacağını görürsünüz ben şahsen sitelerimde resimlere önem veren birisiyim ve bunun kaymağını sürekli olarak yemişimdir.

  Ben bunu basit bir şekilde anlattım geliştirmek isteyen arkadaşlar araştırmalar yapıp konuya eklerse herkes yararlanmış olur.

  7. .edu uzantılı sitelerden üzretsiz backlink alma

  Google arama sayfanıza aşağıdaki yazıyı giriyorsunuz sonrasında arama sonuçlarında çıkan sitelere girip yorum yapıyorsunuz ingilizceniz vvar ise normal yorum yapın eğer yok ise yorum yapanlardan bazı metinleri kopyalayıp yapıştırın ama kesinlikle spam iceren yorumlar yapmayın sadece url kısmına kendi sitenizi yazın alın size güle güle kullanmalık .edu uzantılı backlink. ( .edu uzantılı backlinkin google için önemi çok fazla )

  Alıntı
  site:.edu inurl:blog "post a comment" -"comments closed" -"you must be logged in" "seo"
  Yukarıdaki yazıyı google arama satırına yazınız ..
  8.Adsense kategorileri filtreleme

  Kategori filtreleme, belirli kategorilerdeki reklamların sitenizde gösterilmesini engellemenizi sağlar. Sistem, reklamları otomatik olarak sınıflandırır ve reklamverenlerin yaptığı kategorilendirmeye bağlı kalmaz. Bu kategorilerdeki reklamlar, sayfalarınıza nasıl hedeflediklerine bakılmaksızın engellenir. İngilizce içerikli sitelerde kullanılıyor.

  Aşağıdaki kategorilerin en çok sekizindeki reklamları engelleyebilirsiniz:
  • Dating: Includes dating services and online dating communities.
  • Drugs and supplements: Includes pharmaceuticals, vitamins, supplements, and related retailers; does not include resources providing information about drugs.
  • Get rich quick: Schemes promising fast earning.
  • Politics: Includes politics or controversial social issues; does not include ads for news organizations that are not generally associated with a partisan viewpoint on issues.
  • Religion: Includes religious ads and ads advocating for or against religious views; does not include astrology or non-denominational spirituality.
  • Ringtones and downloadables: Mobile add-ons including ringtones, and other downloadable goodies such as screensavers and wallpapers for desktop PCs and profile layouts and graphics for social networks.
  • Sexual and reproductive health: Includes sexual function and fertility ads; does not include normal pregnancy resources.
  • References to *** & sexuality: Includes ads that are sexually suggestive, ads relating to sexual and reproductive health and ads that refer to *** and sexuality.
  • Video games (casual and online): Includes video games, online games and downloadable games; does not include video game consoles.
  • Weight loss: Includes weight loss, dieting, and related products and programs; doesn't include healthy eating or general fitness ads.

  Bu kategorileri filtrelemeniz halinde tıklama ücreti oranlarınız büyük ölçüde artış gösterecektir.

  9.Sosyal paylaşım siteleri ile hit çekme

  Günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin önemi sürekli artmakta bunun içinte acacağınız sitenizi facebook ve twiter gibi sitelerle özleştirmeniz gerekir bu size hem hit olarak hem backlink olarak fayda sağlamaktadır sitenizde sosyal paylaşım sitelerinin araçlarını kullanınki gelen ziyaretcileriniz kolayca makalelerinizı paylaşım sitelerinde paylaşabilsinler. Twiter, Facebook, Delicous, Digg gibi önemli sitelerde.

  Misal Facebook ta iyi bir bayan profili oluşturup USA arkadaş listesi oluşturun büyük benim de büyük bir listem var ve zaman zaman makalelerinizi arkadaş listenize gönderin veya bir grup açın sitenizin makalelerini tanıtacağınız bu yöntemlede hit çekmeniz mümkün ama arakadaş listesi oluştururken özellikle USA lokasyonu tercih edin sonuçta en iyi ödemeler USA lokasyonlu kullanıcılardan gelmektedir.

  10.Bütün yazılarımda karşıma çıkan bir soru peki nekadar kazanırım? veya nezaman kazanırım?

  Arkadaşlar kazanmayı düşünmeden önce içeriklerinizin özgünlüğünü sitenizin kalitesini ve sitenizi nasıl geliştirmeniz gerektiğini düşünmeniz gerekir zaten yukarıda belirtilen adımları güzel bir şekilde uygular ve sabrederseniz kazanmamanız için hiçbir etken yoktur önünüzde ama bu kesinlik 2 haftada olacak bir işlem değildir bazı siteleri google hemen üst sıralara çıkarır bazı siteleri daha geç ama bazı siteleride üstten aşağı hemen indirir bazıları kalıcı olur bu yüzden buna bir süre belirlemek hata olur ama uzun vadede yılmadan ve sürekli sitenizi güncel tutarak ve prensipli bir şekilde eklemeleri sürdürürseniz en kısa sürede siteniz para kazanmaya başlar.

  Size bir örnek vermem gerekirse varolan bir dizi sitenizde günlük 10.000 gösterim yaparsınız günde 7-8 dolar kazanırsınız veya kazanamassınız ama özgün içerikli nich kelimeli bir sitede 300 gösterim ile 50-90 dolar arası bir gelir elde etmeniz çok kolay olur size örnek olarak son 7 gün adsense raporumu göstermek isterim çünkü bazı arkadaşlarımız hala yabancı site açıp para kazanılacağına inanamıyorlar .

  Resim:


  Yukarıda belirtilen yöntemleri uygular ve biraz sabır gösterirseniz uzun vadede adsenseden yüksek rakamlar almaya başlarsınız ama en önemlisi sabır ve sıkılmadan siteniz ile ilgilenmektir sürekli olarak.

  Ek Bilgi Hit Çekmek :

  Şimdi herkes bunu diyordur e hoş güzel iyi bir makale ama birazda yabancı hit çekmek için tiyor verseydiniz. Bu yüzden burada her hafta değişik hit çekme yöntemlerini anlatacağım.

  1.Yöntem FACEBOOK

  Arkadaşlar facebook ta bir adet bayan profili yaratıyorsunuz güzel resimlerle biraz doldurup içini gerçek gibi yaparak ve bir adet yakışıklı erkek profili üretiyorsunuz. Ülkelerine USA yı seçip güzel resimler ekleyip bilgiler girin daha sonra usa tabanlı arama yapıp arkadaşlar edinin iyi bir çalışma ile 1 ayda çok rahatlıkla 3000 kişi toplarsınız ama genel olarak hep USA ekleyin ve 3000 kişi topladıktan sonra sitenizde güzel içerikleri arkadaşlarınıza mail olarak gönderin ve bir grup açın siteniz ile ilgili ve arkadaşlarınızı çağırın gruba ve bu şekilde makalaeleriniz arkadaş listenizde dönemye başlar ve bu size hit ve kazanç olarak geri döner ben bu yötemle ayda 1000-2000 hit sağlıyorum ve gelirimi güzel düzeyde etkiliyor.

  2.Yöntem 1 Hafta Sonra

  Arkadaşlar bu konu altında sizlere bilgiler ve öneriler vermeye devam edeceğim fırsat bulduğum her zaman yeni konular ve yöntemleri bu konu altından sizelere ileteceğim. Her türlü konuda bana yazabilirsiniz fırsat buldukça cevaplamaya gayret göstereceğim
 • 22-09-2010, 07:55:51
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Yine oldukça yararlı ve emek harcanmış bilgiler.İlk önce bunun için teşekkürler.

  Seninle tanıştığıma gerçekten çok sevindim..Gerçekten değerli bir insansın.Her fırsatta teşekkür ederiyorum ama burdanda teşekkür ediyim...Saol..
  Bunlarıda uygulamaya başlıyacağım sitemde.

  Gün gelirse,seninle görüşmeyi çok isterim.

  Ellerine sağlık.
 • 22-09-2010, 07:57:24
  #3
  Bu sayfayı sık kullanılanlarıma ekledim. Gerçekten çok teşekkürler...
 • 22-09-2010, 07:59:24
  #4
  Üyeliği durduruldu
  keriii adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yine oldukça yararlı ve emek harcanmış bilgiler.İlk önce bunun için teşekkürler.

  Seninle tanıştığıma gerçekten çok sevindim..Gerçekten değerli bir insansın.Her fırsatta teşekkür ederiyorum ama burdanda teşekkür ediyim...Saol..
  Bunlarıda uygulamaya başlıyacağım sitemde.

  Gün gelirse,seninle görüşmeyi çok isterim.

  Ellerine sağlık.
  Teşekkür ederim arkadaşım inşallah görüşücaz.

  rizikos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu sayfayı sık kullanılanlarıma ekledim. Gerçekten çok teşekkürler...
  teşekkürler yardımcı olduysam ne mutlu bana..
 • 22-09-2010, 08:36:30
  #5
  Üyeliği durduruldu
  çok yararlı bilgiler tşk
 • 22-09-2010, 08:45:53
  #6
  Üyeliği durduruldu
  flatcast adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok yararlı bilgiler tşk
  Rica ederim ...
 • 22-09-2010, 09:06:03
  #7
  rakamlar muhtesem tsekkurler
 • 22-09-2010, 09:10:25
  #8
  Üyeliği durduruldu
  MuGi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rakamlar muhtesem tsekkurler
  1.yıl önce 10 da 1 i bile yoktu son yıl çok yükseldi ama artık kaliteli içerik eklemeyi ve reklam dizilimi ve filtrelemeyi öğrendim inşallah allah hepimize güzel kazançlar sağlar ..
 • 22-09-2010, 09:13:37
  #9
  Hocam bende kategori filtreleme de yazdığınız bölümler çıkmıyor