• 29-06-2010, 15:20:59
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Gecenlerde bir email aldim google adsense yollamislar;
  Merhaba, Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://www.muzikkervani.de/showthread.php?p=99343 sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik. Yayıncıların, kullanıcıları Google reklamlarını tıklamaya teşvik etmelerine veya reklam birimlerine aşırı dikkat çekmelerine izin verilmez. Örneğin, siteniz, "reklamları tıklayın", "sponsorlarımızı destekleyin", "önerilen şu bağlantıları ziyaret edin" gibi ifadeler veya ziyaretçileri sitenizdeki Google reklamlarına yönlendirebilecek benzeri bir dil içeremez. Program politikalarımızda belirtildiği gibi, AdSense yayıncılarının, telif hakkı kapsamına giren materyallerin dağıtımının yapıldığı sitelere Google reklamlarını yerleştirmelerine izin verilmez. Bu, telif hakkı kapsamına giren materyallerin sitenizde barındırılmasını ve telif hakkı kapsamına giren materyaller içeren sitelere bağlantı sağlanmasını veya trafik yönlendirilmesini de içerir. Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk. AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/support/adsen...e-2pp-tr&hl=tr) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Google AdSense Ekibi Sorun Kimlik Numarası ---------------- Bu uyarı e-postasıyla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen Yardım Merkezimizi ziyaret edin: https://www.google.com/adsense/suppo...e-4ai-tr&hl=tr.

  Gerekli düzenlemeleri yaptim ama hala reklam gösterimi yapilmiyor sitede tam olarak ne yapmam gerekiyor?Bir yerlere email filan atmam gerekiyormu yardimci olurmusunuz rica etsem.
 • 29-06-2010, 15:23:36
  #2
  sanırım domain banlanmış emin değilim ama
 • 29-06-2010, 15:24:18
  #3
  fulldonanim.com forum sitemdede reklamlarım gitti illegal bir paylaşım linki yollamış google amca reklamlar finish
 • 29-06-2010, 15:31:16
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Bende konu aralarinda reklamlar gözüküyordu hic dikkat etmemisim orada söyle yaziyordu:sitemize destek icin google reklamlarina tiklayin suanda kaldirdim o yaziyi
 • 29-06-2010, 15:46:24
  #5
  Ya yüreğime indirecektiniz. O nasıl başlıktır öyle, zaten google engeleme devlet vs. sıkıntılarıyla içimiz daraldı
 • 29-06-2010, 20:46:09
  #6
  Üyeliği durduruldu
  Hala olumlu bir yanit alamadim soruma