Öncelikle bu benim ilk makalem olmakla birlikte konum Ve hepinize selamlar...

Google Adsense Nedir?

Google adsense dünyanın en gelişmiş reklam sistemlerinden birisidir.Peki bu reklamları kim veriyor.Bu reklamları google adwords servisine reklam veren kişiler veriyor.Biz bu adworse dahil reklamları kendi sitemize alıyoruz.
Google Adsense Hangi Siteleri Kabul Etmez?
Genelde uygun içerik olmayan hacking ve pornografik,***** siteleri adsense servisi kabul etmez.Ayrıca ırkçılık yapan insan haklarına ters düşen siteleride kabul etmez.

Google Adsense Ban yeme?


Adsenseden ban yeme şekilleri var bir kaçtane.Bunların başlıcalarını söyleyim.Aynı üyelik ile birden fazla kişinin girmesi ve kişilerin reklamlara girmesini teşvik etmek ban sebeplerinin başında gelir.

Ödemeyi Nasıl Alacağım?

AdSense programında, hesabınızda bekletme olmaması ve politikalarımıza uymanız kaydıyla, kazancınız ödeme eşiğine ulaştığında ödeme yapılır.
Ancak, kazancınızı elde ettiğiniz anda size hemen çek gönderilmez veya havale yapılmaz. Öncelikle, kazancınızın doğruluğunu onaylamamız gerekir. Bu işlem, bir önceki ayın kazancı için her ayın ilk haftasında gerçekleştirilir. Daha sonra, ödemeyi iki hafta içinde (genellikle ayın son haftasında) yaparız.
Dolayısıyla, kazancınız ödeme eşiğine Şubat ayında ulaştıysa, Mart ayı bitmeden ödeme yapılır.
Hesap bakiyeniz ayın sonunda ödeme eşiğine ulaşmazsa, eşiğe ulaşana kadar kazancınız sonraki aya devredilir. Bakiyeler, tüm AdSense ürünlerinden elde ettiğiniz toplam kazançtan oluşur.

Adsenseden Nasıl daha Fazla para kazanabiliriz?


Site içindeki reklamları çöp siteler ile filtreleyerek gelirimizi artırabiliriz.
Adsenseye nasıl başvuracağız?
https://www.google.com/adsense Adresinden başvuru yapacağız fakat kabul olması lazım bilgileri vb sorunsuz girerseniz hiçbir problem çıkmadan onaylanır.

Adsenseden nasıl reklam alacağız?


Adsense paneline girdiğimizde adsense kurulumu diye bir yer var oraya tıklayacaz ve alt satırından reklamları al diyoruz.Burda 4 çeşit reklam stili var.Ben en çok içerik için adsensenin kullanılmasını tavsiye ediyorum diğerlerinide araştırabilirsiniz.İçerik için adsenseyi alıp rengini vb orda gelen panelden ayarlıyoruz ve boyutu seçip kodu alıyoruz.Siteye yerleştiriyoruz.

Adsense Algoritması Nasıl İşler?

Adsense algoritması hitle doğru orantılı olarak çalışır.Sayfa gösterim oranına göre para daha fazla ise bir illegallik olduğunu algılar.Bu yüzden sitenizde hit yoksa arkadaşlarınıza vb kişilere tıklatıyosanız anlar direk google inceler ve banı basar.

Adsense Reklam Kanalları Nedir?

Adsenseden hangi konularda reklam almak istiyorsanız kanala o konuyla ilgili 5 tane anahtar kelime yazarsanız size istediğiniz tarzda reklamları sunar.

Para kazanmanın ana anahtarlarından biride adsense idi.Fakat hiti ve içeriği özgün olan siteler her zaman daha fazla para kazanır.Ayrıca reklam yerleşimini ve filtre uygulamasınıda düzgün yaparsanız çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Alıntıdır Makale Bana Ayit Değildir !