• 01-07-2007, 21:26:43
  #1
  Eposta Aktivasyonu Gerekmekte
  KONUYA BASLAMADAN BIRKAC YARARLI BILGI VERELIM

  SİTE DİLİ: Öncelikle hazırlayacağınız web sitesinin dilni ve içeriğini belirlemeniz gerekmektedir. Google Adsense 'de İngilizce sitelerde yayınlanan reklamlarda tıklama oranları daha yüksek olmaktadır. Çünkü yabancı reklamverenler daha yüksek fiyatları kabul edip reklam verirken, Türk firmalar genel olarak minimum fiyat ile reklam verir.

  Tabi ki inglizce site hazırlamak için ingilizceniz yeterli seviyede olmalıdır.

  SİTE KONUSU: Google reklamlarının en etkili tarafı, sizin sitenizin içeriğine göre reklam linkleri çıkarmaktadır ve bu şekilde ziyaretçilerin ilgileneceğini düşündüğü reklamlar yayınlanmaktadır. En yüksek tıklama oranına sahip olan siteler de genel olarak daha fazla reklam verilen konularda olmaktadır.

  internet hizmetleri satan siteler: asp hosting siteleri, domain kayıt, security, reseller hosting, dedicated...
  Link siteleri: Ziyaretçiler sitede linklere tıklama üzerine yoğunlaştığı için bu tip sitelerde reklamlara tıklama oranları yüksek olmaktadır.  Google adense reklamlarında Tıklama basına en cok para veren kelimeler
  Site iceriginize asagıdaki kelimelerden bolumler olusturup meta tag larınızıda bu kelimeler dogrultusunda duzenlerseniz Sitenizde bu kelimeler ile ilgili reklamlar gozukecektir ve Haliyle bu reklamlarada tıklandıgında geliriniz o olcude artacaktır.
  Bu kelimeler yabancı sitemizi bu kelimeler uzerine nasıl insa edecegiz diyorsanız Benden size tiyo İlac reklamları cok para veriyor (Ozellikle Kanser )

  ASAGIDAKI LINKTEN KELIMELERI INCELIYEBILIRSINIZ
  Code:
  http://www.vaughns-1-pagers.com/inte...rds.htm#thirty
 • 01-07-2007, 21:30:49
  #2
  Üyeliği durduruldu
  very thank you
 • 01-07-2007, 22:02:06
  #3
  bunlar biraz yalan oluyor.. en çok para veren kelimeler sizin yaptığınız sitelerden en çok kazandıran sitenin kelimeleridir. karışık gibi gelebilir ama böyle.. 5 rakamlı kazananların hep elinde tek bir konu vardır tek bir site vardır. banlandıkça açar gene kazanır. sizden kendinize böyle sağlam bir kelimede site bulup onlan çalışmalısınız. bunuda keşfetmek forumlardan veya yabancılardan olmaz.. şöyle bi mantık var çok kazandıran kelime sizde olsa foruma veya sitenize yazarmısınız sizde kazanın diye.. yazmazsınız çünkü yalama olur. bu yüzden saatlerinizi geçirdiğiniz pcnizde daha gözlemci ve araştırmacı olun. forumda konuşmak yerine msnde geyik yerine msnden uğraştığınız iş konusunda iyi arkadaşlıklar edinip bilgi edinmeye çalışın.