• 02-04-2010, 03:38:42
  #1
  merhaba arkadaşlar,

  google dan mail geldi
  ben bahsedilen sayfaya girdim ve bi sıkıntı göremedim ama yinede sildim konuyu şimdi 1 milyona yakın konu var sitemde hangi birini inceleyip değiştireyim ki anlamadım. Yardımcı olun lütfen arkadaşlar
  --------------------
  Merhaba,

  Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://www.xxx.com/turistik-bolgeler...-yorumlar.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

  Program politikalarımızda belirtildiği gibi, AdSense yayıncılarının, yetişkinlere yönelik içerik bulunan sayfalara Google reklamlarını yerleştirmelerine izin verilmez. Bu, yetişkinlere yönelik sitelere bağlantı sağlayan veya trafik yönlendiren sayfalarda reklam görüntülenmesini de içerir.

  Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies) gözden geçirip tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

  Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

  İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi

  Sorun Kimlik Numarası 925961
  -----------------------------------
 • 02-04-2010, 03:56:59
  #2
  Belliki başlıkları rss ile çekmişsiniz buda açılan başlıklarda auto gelen içerigi değiştiremiyorsunuz yada editleyip göremiyorsunuz.Durum böyle oluncada googlenin yetişkinlere özel içerikli sayfanın Konular: 796.775, Mesajlar: 1.157.830,içerisinde aramak hele bunu 72 saatte yapmak mümkün değil..

  Yapılacak iş belli sanırım ya ilgili kategorilerdeki başlıkları düzenliyecekseniz. Ya da reklamlarınızı tamamen kaldıracaksınız.Daha kuralsız bir reklamcılık servisini deneye bilirsiniz.
 • 02-04-2010, 03:58:58
  #3
  Mutlaka Google adsense reklam kurallarını ihlal eden bir içerik mecvuttur aksi taktirde google uyarı maili göndermez. siteniz'de ***** yetişkin içerik bulundurmamaya gayret ediniz.
 • 02-04-2010, 08:24:14
  #4
  bazen oluyor öyle şeyler
 • 02-04-2010, 11:11:16
  #5
  Şanslısın bak her kula nasip olmaz.