• 25-03-2010, 09:54:23
  #1
  Alıntı
  Artık, sayfalarınızda Google sertifikalı harici reklam ağlarındaki reklamları da gösterebilirsiniz. Sayfalarınızda görüntülenmek için rekabet eden reklam sayısı artarsa, kazanç potansiyeliniz de zaman için de artacaktır. Daha fazla bilgi edinin.
  Bu Ne Demek? Konu Hakkında Bilgisi Olan Arkadaş Paylaşırsa Sevinirim...
 • 25-03-2010, 13:06:41
  #2
  Alıntı
  Google sertifikalı birden çok reklam ağının reklam birimleriniz için rekabet etmesine olanak sağlar. Gelir yönetimi olarak adlandırılan bu yeni özellik DoubleClick Ad Exchange tarafından desteklenmektedir ve sitenizde görüntülenen her reklamdan en fazla kârı elde etmenizi sağlar. Reklam ağı ne kadar çoksa, rekabet o kadar yüksek olur. Bu sayede, kazanan teklifler ister AdWords'ten ister diğer reklam ağlarından gelsin, her reklam biriminiz için en yüksek kârı elde edebilirsiniz.
  Google da böyle açıklama yazıyor. bence gayet iyi reklam gelirlerimiz artık google ile sınırlı degil. umarım google sertifikasında olan diğer reklamverenler iyi verir tık başı bizde bu eziyetten kurtulmuş oluruz. bende bi adsense paneline bakayım şimdi 1 haftadır bakmıyordum.

  Bol kazançlar
 • 25-03-2010, 13:30:08
  #3
  Sanırım google dışındaki reklamları da gösterebilirsin.

  Adtech adsense,gg gibi.