• 25-01-2010, 12:17:40
  #1
  Arkadaşlar bana böle bir mesaj geldi benim bu konu hakkında bir bilgim yok yarıdmcı olurmusunzz.

  Merhaba,

  Google reklamlarınızda geçersiz tıklamalar oluşturulduğunu ve bu durumun AdWords reklamverenlerimiz için mali bir risk meydana getirdiğini fark ettik. Reklamverenlerin maliyetlerini veya yayıncıların kazançlarını yapay olarak artıran her türlü etkinlik, program politikalarımız doğrultusunda kesinlikle yasaktır.

  Anladığımız kadarıyla saptadığımız etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsunuz. Ancak, tescilli tespit sistemlerimizi korumamız gerektiği için yayıncılarımıza ilgili web sayfaları veya kullanıcılar gibi hesaplarıyla ilgili etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi veremiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Geçersiz tıklama etkinliği ve hesabınızın sicilini tehlikeye atabilecek diğer etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için bu referansları incelemenizi öneririz.

  http://www.google.com/adsense/policies
  http://www.google.com/adsense/terms
  http://www.google.com/adsense/suppor....py?topic=8426

  Saptadığımız her türlü geçersiz etkinlik için reklamverenleri alacaklı olarak kaydettiğimizden ötürü, geçersiz tıklamaların yapıldığı günler için hesap kazançlarınızda düzenleme yapabiliriz.

  Reklamlarınıza merak sebebiyle veya sitenizde kimin reklam verdiğini görmek için yaptığınız tıklamaların kendi reklamlarınıza tıklamak anlamına geldiğini ve bu tür tıklamaların program politikalarımız doğrultusunda kesinlikle yasak olduğunu hatırlatırız. Bunun yerine AdSense önizleme aracını kullanmanızı öneririz. Bu araç, geçersiz tıklama oluşturma riski taşımadan sayfanızdaki reklamların hedefini kontrol etmenize olanak sağlar. Daha fazla bilgi için lütfen bu adreste bulunan Yardım Merkezimizi ziyaret edin: https://www.google.com/support/adsen...c.py?topic=160.

  Son olarak, Google reklamlarınızda geçersiz tıklamalar saptamaya devam ettiğimiz takdirde, reklamverenlerimizin çıkarlarını korumak adına hesabınızda gereğini yapabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılar,

  Google AdSense Ekibi
 • 25-01-2010, 12:23:47
  #2
  Kendi reklamlarına tıkladığını söylüyorlar. Bir daha yaparsan da banlarız diyorlar
 • 25-01-2010, 14:23:25
  #3
  Anladım Vay kurnazlar hemende anlamışlar.
 • 25-01-2010, 14:24:27
  #4
  Yamaturk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Anladım Vay kurnazlar hemende anlamışlar.
  eahe kurnazdır meltem
 • 25-01-2010, 17:10:27
  #5
  Dua et şutlamamışlar

  Dikkat et adsense diğer firmalara benzemez seni senden iyi tanırlar
 • 25-01-2010, 17:11:34
  #6
  webkit adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  eahe kurnazdır meltem
  meltem