• 08-05-2007, 11:32:27
  #1
  Ödemelerinizi Eft olarak yani bankamatik kartınıza yatırılmasını istemez misiniz? Evetse yazının devamını okuyarak işleme başlayalım.
  Önce www.google.com.tr/adsense/ adresinden giriş yapıyoruz.Sonra yukarıdan Hesabım sekmesine tıklıyoruz.Karşımıza hesap bilgilerimiz gelecektir.Biraz alta indiğimizde Ödeme Ayrıntıları diye bölüm gözükecektir.Yanındaki "düzenle" tıklıyoruz.Karşımıza eft ve çek ile ilgili yazılar gelecektir.Buradan Yeni bir banka hesabı ekleyin yanındaki kutucuğu işaretliyoruz ve Devam butonuna basıyoruz.
  Karşımıza banka bilgileri dolduracağımız form gelecek.

  Önce Google� AdSense® EFT Türkiye Banka şube Kodları adresine tıklıyoruz ve banka bilgilerimizi işaretleyip gerekli numaraları kağıda not alıyoruz sonrada hesap bilgilerini gireceğimiz formda uygun yerlere yazıyoruz.

  Hesap Sahibi Adı: Burasını Kart sahibi isimine göre değiştirin
  Hesap Rumuzu: Buranın bir önemi yok.İsminizi felan yazabilirsiniz.
  Banka kodu: Siteden aldığımız bilgi
  Şehir: Bankamatik kartınızı aldığınız yer.Emin değilseniz bankanızı arayın.
  Şube kodu: Siteden aldığımız bilgi
  Hesap numarası: Sizin hesap numaranız.

  Bunları giriyoruz ve Devam butonuna basıp devam ediyoruz.Bilgileriniz kaydedildi ve 2-3gün içinde ufak bir miktarda test parası sizin bu bildirdiğiniz banka hesabınıza yatırılacaktır.Eee bu test parası ne işe yarıyor derseniz elbette bu banka hesabının size ait olup olmadığını doğrulamak için.
  Bilgileri yolladık aradan günler geçti ve hesabınıza test parası geldi.Şimdi bu test paramızın miktarını google'a bildirelim ki hesabı doğrulayıp paralarımızı hesabımıza yatırsın.
  Adsense giriş yapıyoruz.Yukarıdan Hesabım sekmesine tıklıyoruz.Aşağıda Ödeme Ayrıntıları bölümünde eklediğiniz Eft hesabı görülecek ve şu şekilde yazacaktır;
  Doğrulanmamış bir Elektronik Fon Transferi hesabınız var – Bu hesabı doğrula.Bu hesabı doğrula tıklıyoruz ve karşımıza gelen parayı gireceğimiz bir form geliyor.Hesabımıza gelen parayı aynı şekilde buraya yazıyoruz ve Gönder butonuna basıyoruz.Eğer miktarı doğru girdiyseniz hesabınız doğrulanmıştır gibi bir ifade çıkıyor.Bu ise hesabınızın varsayılan olduğunu yada varsayılan yapmak isteyip istemediğinizi sorar.Sizde gerekli şekilde butonlara tıklarsınız ve eft hesabınızı doğrulamış olursunuz.

  Hesabınızdaki para 100$ ulaştığında Eft ile banka hesabınıza yatırılır.

  Önemli not: Hesabınızda biriken para miktarı 50$ a ulaştığında google adsenseye bildirdiğiniz adresinize bir adet pin kodu gönderiliyor.Mektup zarfının yarı boyutunda kartondan bir kağıt üzerinde gerekli bilgiler bulunuyor.Bu pin kodunun size gönderilmesinden itibaren adsense hesabında ki gerekli yere üç ay içinde yazarak doğrulama yapmanız gerekiyor.Onun için bu pin kodunun size ulaşabilmesi için adresinizi dikkatli ve doğru bir şekilde yazmalısınız.
 • 08-05-2007, 12:15:19
  #3
  yok ya bitane blogcu adresinden adresini vereyim dur Sponsor PARA - Blogcu
 • 08-05-2007, 13:30:06
  #4
  Emeğe saygı hiç yok.
  İnsan linki koyar ama hiç sanki kendi yazmış.Yazık
 • 08-05-2007, 18:39:36
  #5
  Misafir
  Okan internette her gördüğünü gelip buraya başlık açmak zorunda hissetme kendini.
 • 08-05-2007, 21:38:18
  #6
  beğenmiyosan çıkarsın dışarı kimse sana zorla okutmuyo bişe
 • 08-05-2007, 21:39:51
  #7
  Varista adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emeğe saygı hiç yok.
  İnsan linki koyar ama hiç sanki kendi yazmış.Yazık
  yaw kardeşim böle diyosunda git yazını ilk kim almışsa ona sor bana ne sitem ediyosun bak o verdiğim adrese sana dair bişe yok uff size bişe yazanda kabahat!!!