• 18-12-2009, 00:47:29
  #1
  Arkadaşlar kısa süre önce adsense hesap ım kapatıldı gecersiz kazanc diyerekten ama şimdi bi mail geldi ve özür diliyorlar ama adsense hesap ımı aktif etmemişler tekrar

  mail :

  Sayın Kullanıcımız,

  Sayfalarında bağlantı birimi kullanan yayıncılarımızdan biri olarak size, hesabınızı etkileyen bir raporlama sorununun kısa süre önce çözüldüğünü bilmenizi isteriz.

  Bağlantı birimlerinden elde edilen kazançların, yayıncı hesaplarında gösterilme şekliyle ilgili bir sorun olduğunu saptamıştık. Bu durum, reklam birimi kazançlarınızın bir kısmının yanlışlıkla bağlantı birimleriyle ilişkilendirilmesine yol açmıştır. Ancak, bu yalnızca bir rapor görüntüleme sorunu olup, kazançlarınızın ve ödemelerinizin toplamı bundan etkilenmemiştir. Soruna getirdiğimiz çözümün bir sonucu olarak, şimdi, önceki ayların raporlarına baktığınız zaman küçük farklılıklar dikkatinizi çekebilir. Daha açık bir ifadeyle, bağlantı birimleri ve reklam birimleri için ayrı raporlar oluşturduğunuz zaman, belirli bir günde bağlantı birimlerinden elde edilen kazançların düştüğünü, buna karşın, aynı günde reklam birimi kazançlarının aynı miktarda arttığını görebilirsiniz.

  Tekrar belirtmek isteriz ki, biriken kazanç ve ödemeleriniz bundan etkilenmemiştir, dolayısıyla, tüm geçerli tıklamaların ve gösterimlerin hesabınıza alacak olarak kaydedildiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, bu sorun reklam performansınızı hiçbir şekilde etkilememiştir.

  Raporlarınız artık bağlantı birimlerinden ve reklam birimlerinden elde ettiğiniz kazançları doğru bir şekilde yansıtacaktır. Sebep olduğumuz rahatsızlık ve karışıklık için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi

  E-posta tercihleri: Bu zorunlu e-posta hizmet duyurusu, AdSense ürününüz veya hesabınızdaki önemli değişiklikler konusunda sizi bilgilendirmek amacıyla gönderilmiştir  demişler bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa memmun olurum bu konuda benim ne yapmam lazım şimdi


  katılma mazereti :

  Merhaba,

  Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızın AdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik. Hesabınızı yayıncı ağında tutmamız reklamverenlerimiz için gelecekte mali açıdan zararlı olacağından hesabınızı devre dışı bırakmaya karar verdik.

  Bunun reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızın çıkarlarını korumak üzere alınmış gerekli bir önlem olduğunu düşündüğümüz için anlayışlı olmanızı rica ediyoruz. Bunun sizin için sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve bu yüzden anlayışınız ve işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
 • 18-12-2009, 00:48:49
  #2
  Hesap kapanma ilgili değildir.
  banada geldi, herkese gönderildi sanırım..
 • 18-12-2009, 00:51:19
  #3
  Üyeliği durduruldu
  açarlar büyük ihtimal eyer başka bir neden bulamazlarsa
 • 18-12-2009, 12:43:07
  #4
  nedeninide tam olarak acıklamadılar ki 2 gün önce kapandı gecede bu mail geldi hiç bişi anlamadım eger yanlışlık varsa neden hesap ı aktif etmiyorlar ?
 • 18-12-2009, 20:50:01
  #5
  yukardaki mail butun adsense kullanıcılarına gonderılmiş. sadece sizin hesabınız la ilgili bir şey değil ..
  geçmiş olsun kapandıysa açmazlar herhalde :S