• 16-03-2007, 20:08:28
  #1
  Bir çogumuzun hesabı geçersiz tıklama yüzünden kapandı diye mail aldık. Google haksız yere kapattı diye düşündük hep, belki google dogru söylüyordu.Birileri reklamlara çok fazla tıkladı bilerek yada bilmeyerek google'da bunu bizim yaptıgımızı düşündü ve hesabımızı kapattı.
  şimdi aldığım şu veri sanki bunu dogrular nitelikte
  Bir ip adresi birer saniye aralıklarla 14 kez reklamlara tıklamış.

 • 16-03-2007, 20:11:10
  #2
  yuh ama gerçekten olmaz böylesi. ya benim başvurum bi kabul edilse böyle şeyler yapmıcam ama edilmiyor ya yardım edecek biri yok mu? bi pm atın lütfen ikinci denemem hüsranla sonuçlandı
 • 16-03-2007, 20:11:44
  #3
  Alıntı
  Google' a haksızlık mı yaptık acaba
  ßiraz öyle oldu gibi
 • 16-03-2007, 20:12:03
  #4
  Bende addloger kullandım.... bi arkadaşa bi kere reklama tıklamsını soyledim. Addloger bunu 4 tık olarak algıla. Ben addloger a güvenmiyorum kardeşim...
 • 16-03-2007, 20:12:19
  #5
  Üyeliği durduruldu
  radmin o reklamları koyduğun sitenin konusu ne? cinsel içerikli filan olabilir mi, hani analarına göre bişeyler arıyorlardır, kimse kusura bakmasın böyle adi ve ******** emek düşmanı insanlar hakkında daha fazla kibar olamayacağım, yüzlerce insanı ekmeğinden ettiler.
 • 16-03-2007, 20:29:52
  #6
  Google ye Haksızlık Yapıldığı Doğru
  Ama Google de Webmasterlere Haksızlık Yaptı

  5 Tık Oluyor Ama kazanca bakıyorsun 0,00 $
  Böyle olursa elbetteki webmasterlerde googleye haksızlık yapar
  madem hile yapılıyor neden anında ban atılmıyor
  ödemelerin işleme alınma zamanı yakınlaştığında banlanıyor
  ve bedavadan reklam yapıyor. Buda Googleden Bize Haksızlık Değilmi
 • 16-03-2007, 20:31:49
  #7
  Üyeliği durduruldu
  Asi_Prens adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Google ye Haksızlık Yapıldığı Doğru
  Ama Google de Webmasterlere Haksızlık Yaptı

  5 Tık Oluyor Ama kazanca bakıyorsun 0,00 $
  Böyle olursa elbetteki webmasterlerde googleye haksızlık yapar
  madem hile yapılıyor neden anında ban atılmıyor
  ödemelerin işleme alınma zamanı yakınlaştığında banlanıyor
  ve bedavadan reklam yapıyor. Buda Googleden Bize Haksızlık Değilmi
  oda googLenin kârI
 • 16-03-2007, 20:33:26
  #8
  Üyeliği durduruldu
  Ek olarak bence haksızlık yapılmıyor, o önlemi biz değil google'ın alması lazım, madem bir sistem kurmuşlar ciddi iş yapsınlar, sahte tıklamaları önlemek onların görevi.
 • 16-03-2007, 20:44:52
  #9
  google
  bir reklam vardir yillar once gerci hala ayni reklam ve slogan ayni Turkiye de internet deyince superonline! ayni sekilde internette yillardir aldigi birincilik koltugunu kimseye birakmiyor ve AKIL ve REKLAM kelimelerini yanyana koyup adsense yi ortaya cikardi butun webmasterlarin gonlunu caldi!bildiginiz uzre milyonlarca adsense sitesi turedi hepimiz birer ikiser siteler yaptik ve artik o kadar cogaldi ki google banlaya banlaya bitiremiyor!
  banlanan baska bir isimle yine aliyor hesabi yine banlaniyor yine aliyor,bu gidisle Turkiye cep telefonu sahibi kadar adsense hesap sahibi olacak!
  oyleki artik genclerimiz rustunu tamamlar tamamlamaz bir site sahibi olup adsense yi kullanmanin veya dolandirmanin pesinde,benim ismim banlansa sirada babamin annemin abimin isimleriyle alirim diyerek bandan da cekinen yok artik!
  Google'in haksiz yere banladigini asla dusunmuyorum,kizacak olanlar vardir ama benim gorusum bu.Biz reklama tiklamasak bile birisi siteye giriyor ne guzel siteymis bir de ustune al sana Google al sana usd dolari deyip saniye de 14 defa tikliyor adminin ki gibi!Google bununla ugrasmaz kardesim sahte yanlis tiklama var ben anlamam deyip cikiyor!hakli da cunku sen banlandin ama daha milyonlarca site var hala google'a calisan!Biz olsak ne yapardik Google'in yerinde elbette ki aynisini!cunku google'in her siteyle ne ugrasak zamani ne de yeterince calisani yoktur.bir email le bitiriyorlar,gecersiz tiklama ban!!
  Bizler BBG oyunculari isek Turk webmasterlar olarak Google 24 saat hic bikmadan usanmadan izleyen izleyici,heryerden her acidan izliyorlar,kac tik nereden saat kacta geldi bu tik hangi ip den kac defa geldi.... saniyorum arama devi ayni zaman da istatistik devi...