• 02-12-2006, 12:36:16
  #1
  Merhaba arkadaşlar,

  Web sitem dört parça asp den oluşuyor. (Üst, sol, alt ve orta) Her sayfa açılışında bu parcalar birleşerek görüntüleniyor.

  Sol tarafafa bir kule reklam birimi, altta bir reklam birimi, iç sayfalarda da orta bolumde bir reklam birimi ve bir bağlantı birimi yerleştirdim. Yani iç sayfalara gidildiğinde üç reklam birimi ve bir bağlantı birimi görüntüleniyor.

  Sormak istedigim şu: Orta bölümde görüntülenen sayfalardan üyelik formu doldurulan, form doldurduktan sonra teşekkür mesajı çıkan sayfalara da reklam birimi ve bağlantı birimi ekleyebilir miyim? Bu tür sayfalar politikalar içinde geçen "İçerik tabanlı olmayan hiçbir sayfaya Google reklamı yerleştirilemez. " maddesi kapsamına girer mi?

  Tüm arkadaşlara selamlar...
 • 02-12-2006, 16:13:29
  #2
  sorun olacağını sanmıyorum. ben de php ile aynı şeyi yapıyorum. mesaj gönderme formu var. sonra mesajınız gönderildi şeklinde bir yazı gösteriyorum. google ın kurallarda kastettiği herhalde içinde hiçbirşey olmayan sadece reklamdan oluşan sayfalar. sonuçta sitende orta bölümde başka birşey yoksa bile en azından menü vs vardır. sayfa boş değil yani.
 • 02-12-2006, 16:24:45
  #3
  Misafir
  Açıkcası yerleştirmemeni tavsiye ederim.