Tespit Edilen Son Politika İhlali Konusunda Yardım - R10.net
 • 20-02-2019, 10:40:41
  #1
  Alıntı
  Sayın Yayıncımız,

  Bu Google Yayıncı Politikası Raporu'nda, web sitelerinizin belirli sayfalarında tespit edilen son politika ihlali etkinliklerine dair genel bir bakış sunulmaktadır. Yaptırım durumları zamanla değişebileceğinden, etkin ihlallerin mevcut listesini görmek için AdSense Politika Merkezi'nin "Sayfa düzeyinde zorlamalar" bölümüne bakın.

  Bu raporun genel site veya hesap düzeyinde meydana gelebilecek ihlalleri kapsamadığını lütfen unutmayın. Site veya hesap düzeyinde ihlal bulunması durumunda ayrı bir e-postayla bilgilendirilebilirsiniz. Reklamlar sayfa veya site düzeyinde politika ihlalinin bulunmadığı yerlerde gösterilmeye devam eder.

  Son 24 saat içinde:

  Yeni ihlaller tespit edildi. Bu nedenle, AdSense Program Politikaları'nın ihlal edildiği sayfalarda reklam yayını kısıtlandı veya devre dışı bırakıldı. Sorunları çözmek için, ihlalde bulunan içeriği kaldırıp inceleme isteğinde bulunabilir ya da ihlalde bulunan sayfalardan reklam kodunu kaldırabilirsiniz.

  Yaptırımlarla ilgili daha fazla bilgiye AdSense Yardım Merkezi'nden ulaşabilirsiniz. Program politikalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen AdSense Program Politikaları'nı inceleyin.

  Saygılarımızla,
  Google Yayıncı Politikası
  Son iki gündür sitede yapılan değişiklikler.
  Bir kaç haber içeriği güncel tarihe çekildi (Yayınlanma tarihi)
  Bundle Bloğuna kayıt yaptırıldı ve Bundle'ın istediği içerik sayfaya koyuldu.
  The Guardian'dan bir içerik ve görsel paylaşıldı (Kaynaklı)

  Bu ihlal neyin nesi olabilir nasıl çözebiliriz?
  Jr. Software Engineer.