Eski hesaplara da site ekleme gelmiş - Sayfa 4 - R10.net
 • 23-11-2018, 17:34:55
  #28
  Şu konu kitlensin bence artık. Boş yere korku yaratıyorsunuz..
 • 24-11-2018, 02:06:41
  #29
  ravenol adlı üyeden alıntı
  Şu konu kitlensin bence artık. Boş yere korku yaratıyorsunuz..
  Korkuya ne gerek? Sadece kolay olan birşey zorlaşacak.
  Bu güncelleme 10 senelik hesabımda yok ama geleceği aşikar.

  Acaba diyorum ihlal uyarısı alan eski hesaplara mı geldi bu güncelleme?
 • 24-11-2018, 04:10:04
  #30
  Tum hesaplara gelecekmis. Adsenseden duyuru var
  https://support.google.com/adsense/answer/9171137

  Kısa bir süre önce, AdSense ile yeni sitelerden para kazanma biçiminizde bazı değişiklikler yaptığımızı duyurmuştuk. Kasım ayından itibaren hesapları otomatik olarak yeni site yönetimi deneyimine geçirmeye başlayacağız. Bu değişiklikleri aşamalı olarak kullanıma sunacağız, dolayısıyla bunları henüz hesabınızda göremeyebilirsiniz.

  Neler değişecek?
  Yeni Siteler sayfası
  Sitelerim sayfasını Siteler olarak yeniden adlandırıyor ve daha kolay bulunması için menüde daha yukarı taşıyoruz. Hesabınız taşındığında, para kazandığınız tüm mevcut siteler yeni Siteler sayfanızdaki siteler listesinde otomatik olarak görünmelidir. Bir sitenin taşınmadığını fark ederseniz, bu siteyi kolayca siteler listenize ekleyebilirsiniz.

  Yeni sitelerden para kazanma
  Yeni bir sitede reklam göstermek için siteyi artık AdSense hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Her yeni site, alan adının sahibi olduğunuzu veya içeriğini değiştirebildiğinizi kontrol eden bir doğrulama sürecinden geçer. Bu süreçte, sitenizin AdSense Program politikalarına uygun olup olmadığı da incelenir. Kontroller tamamlandıktan sonra siteniz "Hazır" olarak işaretlenir ve reklam göstermeye başlayabilirsiniz. Site listenizdeki bir sitenin durumunu kontrol etmeyi öğrenin.

  Önerilen siteler
  Reklam kodunuzun, henüz siteler listenizde olmayan yeni bir sitede yer aldığını algılarsak bu sitenin size ait olup olmadığınızı sorarız. Site size aitse Evet'i tıklayabilirsiniz, bunun üzerine siteyi siteler listenize ekleriz. Algıladığımız yeni bir siteyi eklemeyi öğrenin.

  Daha basit site yetkilendirme
  Daha önce site yetkilendirme özelliğini kullandıysanız, bu özellik artık varsayılan olarak açıktır. Bu, yalnızca yeni Siteler sayfanızda listelenen sitelerin reklam kodunuzu kullanmasına izin verildiği anlamına gelir. Reklam kodunuzun görüntülendiği bir site, siteler listenizde değilse bu sitede reklam gösterilmez. AdSense’te sitelerinizi yönetme hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • 24-11-2018, 04:17:57
  #31
  ravenol adlı üyeden alıntı
  Şu konu kitlensin bence artık. Boş yere korku yaratıyorsunuz..
  amiyene tabirle korkunun ecele faydası yoktur denir. konu kilitlenmedi belki ama adsense kilitleyecek wm'lara