• 10-10-2018, 20:07:41
  #1
  Arkadaşlar merhaba. Kullanmış olduğum maile ait bir adsense hesabı var. Daha önce ödeme almıştım. Şu an bakiyesi 13 tl gözüküyor. Yıllardır kullanmıyorum. Daha önce Youtube'dan gelir elde etmiştim. Bu işlerden anlayan birinin teamviewer ile bağlanarak adsense hesabımın genel mi yoksa sadece Youtube adsense mi olduğuna dair beni bilgilendirmesini istiyorum. Bir ederi varsa satmayı düşünüyorum da, yardıma ihtiyacım var. Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
 • 10-10-2018, 20:43:32
  #2
  Adsense hesabinizi acın. Sag kosede sizin profiliniz var oraya tiklayin orada gozukur. Kisitli vebenzeri birsey yazmiyorsa webadsense dir. Yoksa youtube yada bloggerdir.
 • 10-10-2018, 20:47:17
  #3
  Ayarlar ==> Hesap Bilgileri ==> Etkin Ürünler
  Bu kısımdan adsense hesabının ne tür bir hesap olduğunu görebilirsiniz
  İçerik ==> Web adsense
  İçerik barındırıcısı ==> Youtube Adsense
  anlamına gelmektedir. Blogspot için eskiden barındırılan gibi bir iabere vardı halen var mı bilmiyorum bilen biri ekleyebilir.
  Örnek Resim
  web adsense değil ise şöyle bir durumda söz konusudur
  Resim Link

  https://www.r10.net/adsense-hesap-al...r-musunuz.html

  @beachturk; nickli arkadaşımızın konusudur yardımcı olur sanırım.
 • 10-10-2018, 20:51:01
  #4
  Diğer ürünler kısmında şöyle bir yazı var arkadaşlar;

  Alıntı

  Diğer web sitelerinde reklam göster

  Barındırma harici web sitelerinizde reklam göstermek istiyorsanız, aşağıdaki formu kullanarak tek seferlik bir başvuru göndermeniz gerekir.
  Önemli: Başvurunuzun incelenebilmesi için, aşağıda belirttiğiniz URL'nin bir veya daha fazla web sayfasına reklam kodunuzu yerleştirmeniz gerekir. Başvurunuz onaylanana kadar boş reklamların gösterileceğini unutmayın.
  Başvurunuz onaylandıktan sonra, reklam kodunuzu, başka onay gerekmeden istediğiniz web sitesine yerleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylanmazsa, barındırma sitelerinde reklam göstermeye devam edebilir ve gelecekte yeniden başvuruda bulunabilirsiniz.
  Şu URL'de reklam yayınlayacağım:  Birden çok web siteniz, alanınız ve/veya mobil web sayfanız olsa bile, lütfen yalnızca birincil web sitenizi ya da URL'nizi (ör. www.example.com) girin.
  Google AdSense program politikalarının hesabınızla ilişkili olarak reklam gösteren tüm web siteleri için geçerli olduğunu unutmayın.
 • 10-10-2018, 21:00:40
  #5
  "Barındırma harici web sitelerinizde reklam göstermek istiyorsanız..." dediğine göre, hesabınızın "barındırma türü (Blogger veya Youtube) olduğu anlaşılıyor.