• 21-09-2018, 20:55:09
  #1
  Google aşağıdaki mesajı göndermiş wordpress site kullanıyoruz bu konuda nasıl bir çalışma yapılabilir


  https://siteismi .com/ sitesinin sahibine,

  Bu durum, günlüklerinizde Googlebot Akıllı Telefon'dan gelen daha fazla trafik görebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Google Arama sonuçlarındaki snippet'lerin artık içeriğinizin mobil sürümünden oluşturulduğunu da görebilirsiniz.

  Arka plan: Mobil öncelikli dizine ekleme, (öncelikli olarak mobil) kullanıcılarımızın aradıkları içeriği bulmalarına daha iyi yardımcı olmak amacıyla Googlebot'un artık dizine ekleme ve sıralama için sitenizin mobil sürümünü kullanacağı anlamına gelmektedir. Google'ın tarama, dizine ekleme ve sıralama sistemleri, geçmişte sitenizin içeriğinin masaüstü sürümünü kullanıyordu. Bu da, masaüstü sürümü mobil sürümden farklı olduğunda, mobil arama yapanlar için sorunlara neden olabiliyordu. Yaptığımız analizler, sitenizin mobil ve masaüstü sürümlerinin benzer olduğunu gösteriyor.
 • 21-09-2018, 21:06:33
  #2
  Sıralamaları bundan sonra mobil dizine göre mi yapacakmış? Tam anlamı ile neyi ifade ediyor anlamadım.
 • 21-09-2018, 21:20:30
  #3
  mucurum adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sıralamaları bundan sonra mobil dizine göre mi yapacakmış? Tam anlamı ile neyi ifade ediyor anlamadım.
  benim anladığım artık google sıralamada mobil sürümü dikkate alıp masaüstü sürümü geri planda bırakacak mobil sürümü ön plana çıkartıp mobil dizini dikkate alacak bu bağlamda'da artık seocular herşeyi mobil sisteme göre yapması gerekiyor google mobil dizini dikkate alacağı için
 • 22-09-2018, 09:36:04
  #4
  bu konuda amp ise yarar bir sey olacak herhal