• 15-09-2018, 10:59:35
  #1
  Değerli arkadşalar Merhaba;

  Adsense için birkaç sorum var cevap verir bilgi sahibi ederseniz sevinirim.;

  Aklıma takılan birkaç gündür. şimdi bizim 2 adet sitemiz var 1 tane ingilizce içerikli 1 tane türkçe , 2 side aynı adsense panelinden reklam kodlarını yerleştirsem sorun olur mu ? to tmb değerliri olumsuz etkiler mi ?

  pinli adsense ile pinsiz adsense arasında gösterilen reklam farklı var mı ? örn; pinsiz hesapta 1 tık için 1 tl verirken pinli hesapta bu aynı mı ? yüksek gelirli reklamlar çıkıyor mu ?

  yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim .
 • 15-09-2018, 11:06:49
  #2
  yaklasik olarak birden fazla turkce ve ingilizce olmak uzere subdomainli web sitem var ingilizce ve turkce sitelerde bi sikinti yasamadim
  pinli pinsiz fark etmeksizin sitenizin tiklama ucreti aynidir
 • 15-09-2018, 13:39:10
  #3
  leventkartal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  (...) pinli adsense ile pinsiz adsense arasında gösterilen reklam farklı mı? örn; pinsiz hesapta 1 tık için 1 tl verirken pinli hesapta bu aynı mı ? yüksek gelirli reklamlar çıkıyor mu? (...)
  Adsense hesabı satan arkadaşların kullandığı bu terimin kafaları karıştırdığı, son günlerde sorulan bu tür sorulardan anlaşılıyor. Adsense için "Pinsiz Hesap" diye bir şey yoktur. Bütün hesapların para kazanmak için pin onayına ihtiyacı vardır.

  Satan arkadaşlar, "pin onayıyla ben kendim uğraşırım" diyenlere, işin pin kısmı henüz yapılmamış olan hesapları da satıyorlar. Satın alan kişi, onun pin onayını yaptırmak zorundadır. "Pinsiz hesap az kazandırır" değil, "kazandırmaz".