• 14-09-2018, 15:05:06
  #1
  Merhaba arkadaşlar,

  1.sorum
  6-7 yıl önce düzenli olarak kullanıp 20k üzeri ödeme aldıgım hesabımı 2 yıldır kullanmıyordum. Dün açtıgım siteye reklam koymak için girdiğimde benden mobil onay istedi adsense panelindeyken ardında hesabı ilk açarken kullandıgım domain adresi geldi ve ben o dalgınlıkla onu düzeltmeden devam ettim. Daha sonra bir kod verip bunu o siteye yerlestırmemi söyledi.
  ---
  Hesabınız etkinleştiriliyor

  Bu işlem genellikle bir günden kısa sürer ancak bazı durumlarda daha uzun sürebilir. Tüm işlemler tamamlandığında bilgilendirileceksiniz.

  Kodu, reklam göstermek istediğiniz her sayfaya yerleştirmeyi unutmayın.

  Kodu tekrar kopyalayıp yapıştırmanız gerekirse "Kodu göster" seçeneğini tıklayın.

  Kodu www.-------.net sitesinin HTML'sine, <head> ile </head> etiketlerinin arasına yapıştırın
  ---

  fakat benim böyle bir sitem yok artık ve o url i değiştirebileceğim bi alanda yok böyle bir durumla karşılaşan varmı aramızda ne yapmamı önerirsiniz?

  2.sorum
  Bu aksiliklerin üzerine r10dan bi arkadaştan pinsiz adsense hesabı satın aldım otomatik reklamları aktifleştirip verdiği kodu siteme koydum fakat sitemde reklamlar görünmüyordu normal reklam birimi olusturup denedım ondada reklam alanı boş görünüyor. hesabı aldığım arkadaş siteleri yönet bölümünden kodu eklediğim siteyi adsense panelden eklemem gerektiğini söyledi. eskiden böyle bir durum yoktu. Bir kodu bütün sitelerimizde adsense panelden site adresı belirtmeden ekliyebiliyorduk. Bu yeni gelen bir zorunluluk mu yoksa hesapta yanlış giden birşeylermi var?

  yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
 • 14-09-2018, 17:51:57
  #2
  2. soru : siteni eklemen gerek