• 12-03-2018, 08:55:42
  #1
  Değerli Forum Merhaba;

  benim bir kaç blogspot üzerinden almış olduğun adsense başvuruları nice ret edilişler nice onaylanan süreci onaylanıp banlanan hesaplar var. Şİmdi bir tane adsense hesabım var. Kullandığım blog siteleri üzerinde ilişkilendirmek istiyorum fakat diger adsenseler devreye giriyor hesabı iptal et diyorum açıklama maili geliyor. Ben aktif olan adsense hesabıma blog sitelerim ile ilişkilendirip aktif olan kullanabilir miyim ? bu hata için ne yapmam lazım ? diger hesapların hesabı iptal et kısmına kadar gidemiyorum açılışta diger hesapları kapat diyorum yine aynı hata ? yardımcı olabilir misiniz
  AdSense başvurunuzun durumu
  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve leve...@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.
  AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.
 • 12-03-2018, 09:23:11
  #2
  Kullanmadıklarınızin size ait olmadığını ispat etmelisiniz. Bunun icin bir form var bunu doldurarak size ait başka hesaplar varsa iptal ediyorsunuz. Ayni hesaptan giriş yapmaya çalışınca o form otomatik acıkıyor zaten. Sadece 1 tane kalıyor. Kullandığınız hesap dışındakileri iptal edin. Bunu kendileri fark ederse eğer isim soyisim ve banka hesapları gibi hepsini bloke ediyorlar ve bir daha AdSense Sahibi olamazsınız.