Adsense Better Ads Standartlarını Anlama? - Sayfa 2 - R10.net
 • 07-02-2018, 01:39:07
  #10
  PhpMax adlı üyeden alıntı
  O zaman yolumuza devam ederiz. Ama merak ettiğim şöyle bir şey de var. Örneğin youtube video öncesi reklam kullanıyor ve hatta Youtube Red diye bir uygulaması vardı. Reklamsız izle vs gibi. Şimdi o nasıl olacak acaba? Bu kuralı kendine de uygulamak zorunda olacak o zaman.
  Muhtemelen, bekleyip göreceğiz.
 • 09-03-2018, 04:37:49
  #11
  sakarya18 adlı üyeden alıntı
  Hocam haklısınız. Adsense canlı yayınına da katıldım, her şeyi detaylıca açıklamışlar. Reklamları düzgün yerleştirilen temiz sitelere dokunmuyor Google. Ancak pop-up reklamlar, yanarlı dönerli ziyaretçiyi rahatsız eden reklamlar yayınlanıyorsa bir sitede, Google AdSense artık seninle çalışmıyorum diyor en basitinden.

  15 Şubatta geleceği söylenen Chrome güncellemesi de şu şekilde: Siteye gelen ziyaretçi yeni Chrome güncellemesiyle artık çok rahat bir şekilde sitedeki reklamları şikayet edebilecek. Ve bu şekilde de zannedersem google bu aşırı reklamları fark ederek reklam yayınını kesecek.

  Normal temiz site ve bloglar için sorun yok açıkçası. Zaten dile getirilmişti bu, sorun yok yani.
  Peki galeri olarak yaptığımız içeriklere eklediğimiz reklamlar da sıkıntı oluşturabilecek cinsten midir acaba, bu konuda fikri olan var mı?